Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol találok ingyenes tini...

Hol találok ingyenes tini nőgyógyászatot Budapest és környékén?

Figyelt kérdés
Gondolom sejtitek,hogy rettentő fontos, előre is köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 7. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
A Semmelweis Egyetem nőgyógyászati klinikáján van egy tiniambulancia. bár én mégegyszer nem mennék oda. amikor sürgősségit kellett felíratnom, odamentem, de közölték, hogy most nem fogadnak mert uzsiszünet van... ezt így!! gondolom sürgősségi fogamzásgátlásról van szó. de bármelyik kerületben elmehetsz TB alapú rendelőbe (SZTK-ba) ingyen el fognak látni csak a TAJ kártyát vidd magaddal meg a személyidet.
2009. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem fogamzásgátlóról van szó. van egy kis bajom és tini ambulanciára szeretnék menni. köszönöm a választ.
2009. júl. 7. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:
olyan van hogy gyermeknőgyógyász, aki 18 éves korig van. Utána rendes nőgyógyász. Amúgy ha gondod van, akármelyik jó én úgy gondolom. Nem vagy már gondolom 10 éves hogy egy "felnőtt " nőgyógyász ne tudjon megvizsgálni
2009. júl. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A VII.Péterffy utcai kórházban van gyereknőgyógyászat. (az alagsorban) Ezen a központi számon érdeklődhetsz a rendelési időről: 461-47-00
2009. júl. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én sajnos nemtudok ajánlani egyet, csak annyit akarok, hogyha egyszer neki tini ambulancia kell, akkor ne kössetek már bele, h de menjen felnőtthöz. tini nőgyógyászhoz akar menni, fogadjátok el, és ne háborodjatok fel, ha nemakar felnőtthöz menni. ennyi.
2009. júl. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
kislányom a nagy várad téren van a Heim Pál gyermek korház B épületbe kell bejelentkezni és fent az elsö emeletre kell fel menni.orvosnő van nem kell félned semmitöl.14 éves lany voltamm
2009. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek! A Péterfy utcait választottam és teljesen jó, kedvesek, nekem "bevált".
2009. júl. 9. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!