Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Odalent nagyon viszket, és...

Odalent nagyon viszket, és fáj, amikor pisilek. Nem kell sokat mennem vécére, nincs vizelési ingerem. Mi lehet ez? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Mikor tapogattam, hogy vajon hol fáj, a legalján szúró érzést éreztem, szóval feltételezem, hogy kívülről fáj.

Valamint észrevettem, hogy ilyen délutáni órákban 2-3-4 fele kb, kicsit múlik a viszketés, majd este ugyanúgy visszatér.

Nem tudom, játszik-e valamilyen szerepet, de a mai napokban nem túl sokat ettem, de cukorból (kockacukor formájában) épp eleget. Jeges teát iszok (nem Nestea meg ilyenek), meg barackos (nem szénsavas) üditőt.

Nem tudom, mi lehet ez, valaki nem tudja? Felfázás, hüvelygomba, húgyúti fertőzés, netán valami más? És milyen házi megoldásokkal tudnám megszüntetni, enyhíteni ezt?

SOS.


2012. jún. 21. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Pisiléskor fáj ---> Felfázás nincs rá házi praktika Antibiotikum

Viszket---> gombás fertőzés ---> Canesten Combi

Ha fáj is akkor szerintem neked fertőzésed van amit antibiotikummal szoktak kezelni elég nehezen hiszem , hogy van házi praktika. Menj el az orvoshoz (ügyelet) ott kell adnod vizelet mintát és megállapítják , kell egy gyógyszer.

2012. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne házi megoldásokkal akarj kísérletezni, hanem menj orvoshoz, mert nem tudod mi bajod van és ha így kísérletezel, azzal nagyobb bajt is csinálhatsz.
2012. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

De félek elmenni, és szólni is anyukámnak.:'(

Olvastam, hogy a grapefruit hasznos lehet. De hol/hogy kell használni?

2012. jún. 21. 15:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Pedig sajnos muszáj orvoshoz menned, mert ha nem tudod mi bajod van, akkor sokkal nagyobb bajt csinálhatsz, ha otthon kísérletezel. Hány éves vagy?
2012. jún. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj el a nőgyógyászhoz, ő kideríti, hogy fertőzés vagy gomba és ahhoz mérten fog felírni valamit. Mindenképp el kell menjél, mert sokkal rosszabb lesz, sajnos ezek maguktól nem múlnak el és mást is megfertőzhetsz.
2012. jún. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
15 leszek.
2012. jún. 21. 15:40
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyébként akkor medencébe se nagyon menjek?

Meg milyen dokihoz menjek? Gyerekdokimhoz nem jó?

2012. jún. 21. 15:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyermeknőgyógyászhoz.
2012. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és jobb ha kihagyod a fürdést.
2012. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!