Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg fog jönni, vagy terhes...

Meg fog jönni, vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Kb másfél hete fájdogál a derekam, pár napja furcsa hasszurkálást is éreztem. Egyik este hirtelen egy erős szúró fájdalom is rám jött, aztán hirtelen elmúlt. Érzékenyek a mellbimbóim, és random rám jön a sírás... Pár napon belül meg kellene jönnie, alapból nem is idegeskednék, de sajnos megszakítással védekeztünk (tudom tudom... hülyék voltunk...) egész hónapban, nagy valószínűséggel peteéréskor is, és most nem tudom eldönteni, hogy a beágyazódást érzem, tehát terhes lettem, vagy pedig reménykedhetek, hogy megjön... Szerintetek..?
2012. jún. 20. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Szerinted mi honnan tudnánk?
2012. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A tünetekből sanszos a terhesség. Bár a fájó derék utalhat pld egy vesegyulladásra is. Nem fáztál fel mostanában? Szorítok neked!
2012. jún. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedhetsz! A beágyazódást nem igazán lehet érezni. Sztem ez a menszesz jele, de most, hogy már eszedbe jutott, a terhesség lehetősége is, fel fogsz erősíteni minden apró jelet, lehet feleslegesen. Ha nem jönne meg vegyél egy tesztet. :)
2012. jún. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor terhes lettem ugyanezek a tüneteim voltam. Amikor belenyilallt a hasamba, olyan volt minta megjött volna, de nem. Másnap csinálta is egy tesztet és az pozitív lett.
2012. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem, nem fáztam fel, mielőtt megjönne, mindig így szokott fájni a derekam. de most parázok h mégsem ettől van... ami pláne idegesít, hogy most elmúltak a tüneteim, de még nem jött meg... igaz, még csak a 24. napon vagyok. mostanában összevissza jön meg, múlt hónapban pl 20 napra... nem értem. de eléggé ideges vagyok.:/
2012. jún. 21. 10:07
 6/6 anonim válasza:
Én ebben nem tudok segíteni, de szerintem csinálj egy tesztet.....
2012. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!