Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pecsételő vérzés fizikai...

Pecsételő vérzés fizikai munkától?

Figyelt kérdés
24-27 napra van beállva a ciklusom gyógyszer nélkül, szűzként. 12 napnál járok, és most van a peteérésem gondolom (nyálkás átlátszó folyadék) de ma egy kis hártyás vér jött, majd löket szerűen nagyobb mennyiségű vér, annyi hogy átázott a fehérneműm. 1 hete fizikai munkát végzek (építkezünk és én is sok mindent csinálok) + tiszta ideg vagyok.
2012. jún. 15. 19:04
 1/4 anonim válasza:

szia,

szerintem is a nagy megterhelés, fizikai munka az oka :(

bár szerencsére velem nem történt még ilyen...nem szabad nőként/lányként ilyet csinálni, mert különféle problémáid lehetnek (sérv, stb). Én elmennék a helyedben nőgyógyászhoz, de minimum a háziorvosommal beszélnék, hogy megnyugodjak.

Azóta is vérzel egyébként, vagy most mi a helyzet?

2012. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia, köszi hogy írtál.


Nem, szerencsére azóta nem vérzek, lemosakodtam stb. és azóta semmi. (lekopogom).

Csak az a baj hogy már máskor is volt ilyen...Voltam egyszer orvosnál, de fog.gátlót akart írni, igaz megnyomkodott végbelen keresztül és azt mondta hogy rendben van minden. Nem gyakran van velem ilyen, kb 6 havonta. Nem tudom érdemes lenne-e másik orvoshoz elmennem....Meg eleve én pl ultrahanggal nézettem volna meg...

2012. jún. 15. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy jobban megtudsz nyugodni, akkor menj másik orvoshoz!
2012. jún. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

első vagyok,

én elmennék a helyedben egy másik orvoshoz is, aki alaposabban megvizsgál! Ártani nem árt, legalább te is megnyugszol és 100%-ra tudod, hogy van/vagy nincs probléma.

2012. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!