Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől görcsöl így a lábam?...

Mitől görcsöl így a lábam? Egy kis csomót is érzékelek benne, ami először a térdembe volt, de már a combomnál tart.

Figyelt kérdés

Amikor elkezd görcsölni, lábra se tudok állni.Mi lehet ez a kis csomó?

Azt mondták ne simogassam, masszírozzam, mert feljebb mehet, s súlyosabb is lehet!



2012. jún. 12. 15:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

A Magne B6-ot az izomgörcsre vette be. Mondtam neki, hogy abból nem elég 1 szem, hanem rendszeresen kell. Persze ma már abból se vett be, mert "nem szereti a gyógyszereket", s elég a krém, mert az este helyrehozta a görcsöt.


Ment a zöld kéz mindenkinek, minden 83%-osnak:)

2012. jún. 12. 17:30
 12/16 A kérdező kommentje:

Barátom apja most jött haza, mondtam neki, hogy el kellene menni a feleségének az orvoshoz, nehogy vérrög legyen.

Azt mondta, hogy neki is vannak a combjába ilyen csomók, a sok állástól, ezek ilyen izomcsomók.


Szerintetek?

2012. jún. 12. 17:53
 13/16 anonim ***** válasza:
Mi itt nem tudjuk ezt megmondani. Vigyétek orvoshoz. Ha gond van, akkor meggyógyítják, ha meg nincs, akkor sem vesztetek semmit. Ellenkező esetben meg a legkisebb amit veszítetek egy láb.
2012. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az izomcsomóknak nem szokásuk vándorolni felfelé.
2012. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm 83%-osok!:) Majd beszélek még vele, s még egyszer kikérdezem, hogy pontosan mit érez. Nem akarom, hogy baja történjen, csak ne lenne ennyire makacs!


Majd megírom, hogy mi történt! Köszönöm még egyszer, kedvesek vagytok!

2012. jún. 12. 21:23
 16/16 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele, azt mondja most nem fáj neki. Kérdeztem a csomót is. Állítása szerint a görcs miatt volt a csomó, mert már nem érzi azt sem.

Gondolom akkor a görcs váltotta ki a csomót is, és épp ahol görcsölt, ott volt a csomó. Legalábbis az elmondása szerint.

2012. jún. 12. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!