Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől görcsöl így a lábam?...

Mitől görcsöl így a lábam? Egy kis csomót is érzékelek benne, ami először a térdembe volt, de már a combomnál tart.

Figyelt kérdés

Amikor elkezd görcsölni, lábra se tudok állni.Mi lehet ez a kis csomó?

Azt mondták ne simogassam, masszírozzam, mert feljebb mehet, s súlyosabb is lehet!



2012. jún. 12. 15:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azonnal menj orvoshoz, vagy hívd ki! Az ott egy trombózis!!
2012. jún. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jézusatyám, húzzál orvsohoz !
2012. jún. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Most nem fáj, a tegnapi nap volt ilyen.Hajnalban, meg este görcsölt.

Este bekentem krémmel, és jobb lett. (Deep Relieffel,ízületi, izomfájdalmakra való)

2012. jún. 12. 16:25
 4/16 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy fáj vagy nem fáj, meg mivel kenegetted, menjél most, mondom most orvoshoz.
2012. jún. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy nem megy el. Majd úgy jár, mint a szomszédasszonyom, de ő tudja. :S
2012. jún. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
(Most aztán semmiféle sav nem mossa le rólam, hogy én írtam az összes választ, mert mind 83%-os. :D)
2012. jún. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Vagy hogy skizofrén vagy, és magaddal folytatsz beszélgetést :D
2012. jún. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Na, de komolyan, kérdező.

Menjél el, az életeddel játszol. Nem tudom, mi történt azzal a szomszédasszony, de gondolom nem volt happy end.

2012. jún. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Napokig húzta a lábát, és nem volt hajlandó dokihoz menni. Végül vitték műteni. Még időben. :S
2012. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Érdekes a 83%-os minden válaszoló.Nem is tudom, hányan írtak!:)


A párom édesanyja nevében írtam ki a kérdést.Nagyon fafejű, s nem hallgat ránk. Reméltem ez meggyőzi, hogy nem gyerekjáték. S ő tényleg nem akar elmenni orvoshoz. Szokott görcsölni a térde,combja. Tegnap jobban,hosszabban görcsölt neki, arra kelt hajnalban. Majd este is görcsölt neki, akkor mondta, hogy kis csomót érez a lábába. A munkahelyén mondták neki, hogy ne masszírozgassa, mert lehet vérrög, s akkor feljebb megy a simogatástól.


Este bekente a krémmel, vett be Magne B6-ot. Elmúlt neki , amire elaludt.

Reggel azt mondta nem fáj, mert jót tett a krém rá, s hogy elég ha azzal kenegeti.

2012. jún. 12. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!