Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candida fertozes eseten lehet...

MKs kérdése:

Candida fertozes eseten lehet update termekeket fogyasztani?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

A Candida diéta igen szigorú. Nem tudom, hogy miket tartalmaznak az update termékek, de, ha van benne élesztő, fehér liszt, fruktóz, cukor, akkor nem.

Átküldöm neked a tiltólistás ételek listáját.

2012. jún. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne térj el a diétától, mert nem fogsz meggyógyulni. Szénhidrátot csak nagyon keveset szabad fogyasztani, inkább keress olyan helyet, ahol van rozskenyér. (Fontos, hogy ne rozsos legyen, hanem tényleg rozs! Teljesen más a textúrája, sokkal tömörebb.) Graham és korpakenyeret is vehetsz, de süthetsz is magadnak, talán úgy olcsóbb. A gyümölccsel is vigyázni kell, sokáig azt sem szabad enni. Édességet, alkoholt teljesen el kell felejteni. Főként zöldségeket, sovány húsokat, tengeri herkentyűket szabad enni, de fűszerek közül se lehet mindet... Savanyított tejtermékeket, barna rizst, főtt burgonyát és hasonlókat is ehetsz, de nagyon figyelj az adagokra és a szénhidrátokra, hogy kb. hány grammot eszel egy nap! Ha valami édesre vágysz, friss ananászt ehetsz a kúra elején is. (Konzervet nem!) Az ananász nagyon édes, viszont cukorbetegek is fogyaszthatják.
2012. jún. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Update termékeket amúgy sem ennék, nemhogy candida diéta alatt.
2012. jún. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2012. jún. 12. 23:05
 5/5 anonim válasza:
Én 7évig voltamcandidás,engem az update gyógyított meg!nem mellesleg fogytam 27kg-t egy év alatt!próbáldd meg bajod biztosan nemlesz tőle!
2014. márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!