Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A forróvízben ülés mennyire...

A forróvízben ülés mennyire hatásos mensztruációra?

Figyelt kérdés
hogy előbb megjöjjön?
2012. jún. 11. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

SEmennyire.

Viszont ha már megjött, akkor TILOS forró vízbe ülni, mert fokozza a vérzést.

2012. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de azt olvastam hogy másoknak meg bejött! akkor most ez mi?
2012. jún. 11. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egy buta pasi vagyok!

Most azért főzöd a seggedet, hogy megjöjjön, vagy azért, hogy ne jöjjön?

Mellesleg: semmi köze hozzá, de legfeljebb kihullik a szőröd is.

2012. jún. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak üzenem , hogy te mi a szart keresel itt a menstruációs oldalon talán te is szoktál v mi?

maragyj inkább a férfiak egészségénél!!'-'

2012. jún. 12. 12:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem fog előbb megjönni, mert ehhez hormonszint változás is kell, amit a meleg víz nem fog kiváltani. Tessék elfogadni, hogy a menstruáció egy természetes folyamat, akkor jön amikor jönnie kell és meg lehet vele tanulni együtt élni. Örülj, hogy van és működik a tested! 50 évesen meg majd sírsz, hogy klimaxolsz és "elhervadsz".

Pettingelni lehet menzesz alatt is, fürdés, ha nagyon muszáj megoldható tamponnal, sportolni lehet alatta, fájdalomcsillapítók is vannak már szuper hatékonyak orvosi vényre. Nem értem a problémádat.

2012. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!