Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 évesen már lehet push upos...

Renikeh kérdése:

15 évesen már lehet push upos melltartót hordani ha kicsi a mellem?

Figyelt kérdés
lécci normális válaszokat várok!:)

2012. jún. 11. 19:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
33%

Szia, persze hogy lehet ;)) én sem vagyok konzervatív én is venni akarok push up melltartót valami jó vastag szivacsosat... de ha a 15 éves hugom olyat venne fel megcsókoltatnám vele a betont...

18/L

2012. jún. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha ettől jobban érzed magad, akkor hordj. De remélem tudod hogy a látszatot csak addig tudod fenntartani amíg le nem kerülnek a ruhadarabok. A káros hatásait inkább most nem fejteném ki. De ha ettől neked jobb lesz az önbecsülésed, hajrá! De azért ne híreszteld.
2012. jún. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Puszedly :-) válasza:
70%

Lehet. Csak arra ügyelj (a későbbiekben is) ,hogy kényelmes melltartót viselj.

...Egy számot simán csalhatsz.:-)

2012. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat.Am ha már itt tartunk 15 évesen még nőe a mellem?
2012. jún. 11. 19:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, még nem fejeződött be a melled növése. Szerintem push upos melltartó helyett hordj olyan felsőrészeket, amiknek a mell részén zseb van. Minek kábítani a melletted állókat, hogy neked mekkora melled van? Ha leveszed a melltartót, úgy is látszik a nagysága, és csalónak fognak titulálni.
2012. jún. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem válaszolóval! Ne akard nagyobbnak láttatni a melled, hanem fogadd el olyannak, amilyen mert nem a melled méretén múlik a szépséged! Kis mellel is nagyon szép lehetsz!
2012. jún. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Annyit szeretnék még elmondani ,hogy 15 évesen még senki előtt nem fogok vetkőzni ,annyi biztos!

2012. jún. 12. 16:30
 8/11 anonim válasza:
én 12 vagyok mégis push up-ot kell hordanom de csak vékony szivacsosat
2012. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért kell, Kedves előttem válaszoló? Ki mondta, hogy kell?
2012. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem összetéveszted a push up-ot a sima szivacsossal, előző előtti.
2012. júl. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!