Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mekkora kosármérettől ajánlott...

Mekkora kosármérettől ajánlott/lehet melltartót hordani?

Figyelt kérdés

Az A-s kosárnál már lehet? mert annyiszor látom ezen az oldalon h az as az tök kicsi stb... és beírják hogy nekik

pl.: D-s és h az a-s ra minek. Ugyanakkor nem véletlenül gyártják az A-s kosárméretet gondolom...



2012. máj. 12. 08:32
 1/5 anonim válasza:
100%

az A-s mérettel az a helyzet, hogy ha neked úgy kényelmes hordjad, de az sem gáz, ha csak toppot hordassz a felsőd alatt.

hát aki nagy mérettel rendelkezik annak könnyű becsmérelni a kisebbet. :) de majd ha vénebb lesz neki fog a térdéig érni.

2012. máj. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A melltartó formálja a mellet, mivel megtámasztja a mellizmokat.A melltartó feladata a tartás, nem pedig az el- vagy leszorítás. Az első melltartóban ne legyen merevítő, vagy egyéb betét. Készüljön minél puhább anyagból. jó megoldás erre a sportos top.
2012. máj. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) A 2. válaszolónak: ez nem olyan nagyon kemény és merevítős és nem is az a lényege h kibugyogjon a mell, hanem szivacsosra gondoltam, mivel amikor bármi hozzáér topban a melleimhez akkor az nagyon fáj(gondolom mert növésben vannak) és gondoltam h a szivacsossal nem fájna annyira.
2012. máj. 12. 08:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyat vegyél, ami kényelmes. Mindegy hány éves vagy.

25/N

2012. máj. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hordj melltartót, de tényleg jobbak a sportmelltartó-szerű, gumis dolgok. Nekem nagy melleim vannak (D kosár), de még én is jobban szeretem a gumis, fém nélküli , kényelmes melltartókat. Elég lesz majd akkor push upot hordani, amikor lógni fognak :)
2012. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!