Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Peteérés miatt lehet barna...

Peteérés miatt lehet barna folyás? Hány napig tarthat?

Figyelt kérdés
Kicsit tovább vagyok már mint a fele (még 13 nap van míg megjön) és az elmúlt pár napban észrevettem, hogy barnásabb a folyásom, ma meg egyenesen kilöttyent belőlem egy kis barna trutyi...Nem ez az első eset, az orvos azt mondta múltkor, hogy nem kell aggódni ez néha előfordul, de szerintem ez most túl sokáig tart..(egyébként persze nem úgy jön minta meglenne)
2012. jún. 10. 16:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként utoljára áprilisban voltam dokinál.Volt rákszűrés is, amiből aztán nem volt ugye semmi. És akkor méhszálysebem sem volt, fertőzésre se tippelnék, mert bár néha előjön a viszketés, azt bekenem krémmel és elmúlik, amúgy pedig nagyon figyelek rá.
2012. jún. 10. 17:14
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem egyáltalán nem természetes dolog a barnázás. Küldök egy cikket.
2012. jún. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia, én azért inkább hiszek az orvosnak, mint egy cikknek. Ebben nem is ír barnás folyásról, csak véresről, ilyen betegségeim nekem pedig nincsenek, mint mondtam, nemrég voltam nőgyógyásznál. Egyébként köszönöm a cikket, nagyon hasznos!
2012. jún. 10. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!