Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tanácstalan vagyok. Van ilyen...

Tanácstalan vagyok. Van ilyen ilyen életkorban?

Figyelt kérdés
14 vagyok. 1 hete késik. és apró jelét nem mutatja, h meg akarna jönni. Mindig védekezek a barátoommal, bár már kezdek aggódni. mostanában csípő érzés érzek ott (kb 1hete..) Mi lehet? tesztet veszek egyik nap.. nemtudom már, h hogy függenee ezek a dolgok össze. létezik, h ien életkorban szimplán kimarad 1×? Segítsetek! kösszi előre is:) eléggé aggódom:S..
2009. júl. 2. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

létezik, hogy kimarad:) akár többször is. de ne idegeskedj, mert attól is késhet,ha védekeztetek és nem volt baj, akkor nyugi, csak késik, ilyenkor még rendszertelen:) nekem is volt hogy kimaradt, most is pl több mint egy hetet késett :)

15/L

2009. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
megnyugtattál most :) kösszi:)
2009. júl. 2. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha még nem àllt be a menszid akkor természetes,ha meg csip, lehet valami gyulladàsod van vagy elkaptàl valamit! Inkàbb dokinak kellenne megmutatni!
2009. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem baj. Nekem néha ki is marad egy-egy. Vagy később jön meg. Vagy hamarabb. A csípő értzés miatt már inkább aggódnék. Elmehetnél nőgyógyászhoz..
2009. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

14 évesen még nagyon korai a szex, de ez csak zárójeles morfondírozás...

Mikor jött meg az első mensid? Ha 1-1,5 évesn belül, akkor teljesen természetes, hogy nem rendszeres, de 16-17 éves korig amúgy sem kell elvileg emiatt aggódni, ha nincs szervii baj, a dokik is csak azt szokták mondani, hogy eddig várni kell, aztán utána lehet tovább vizsgálódni, mert kb. ennyi idősen kész egy nő szervezete. (Ezért nem túl jó ötlet ennél korábban a szex sem.)

Vegyél egy tesztet, ha terhes vagy, az elvileg már a kimaradt mensid utáni pár napban kimutatja, de hogy megnyugtasd magad, menj el okihoz szerintem is. (Ha szexuális életet élsz, akkor félévente-évente amúgy sem árt elmenni orvoshoz.)

2009. júl. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rdnben. Akor teszt, doki.. nagyon köszi a válszokat!
2009. júl. 3. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!