Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám előrébb hozni a...

Hogyan tudnám előrébb hozni a menstruációmat?

Figyelt kérdés

Csak olyan 2-3 nappal kellene, hogy hamarabb megjöjjön. Júliusra tervezünk egy nyaralást, már le van foglalva, nem lehet áttenni. És szeretnék ott strandolni is.

Azt olvastam valahol, hogy vörös bort kell inni, hogy hamarabb megjöjjön. Ezt próbálta már valaki? Vagy tud valaki valami mást?


2012. jún. 4. 13:48
 1/7 anonim válasza:
Igazából ilyenre nincsenek ,,praktikák,, akkor jon,amikor akar,vagy amikor kell..DE...énis próbáltam ezeket, ittam vorosbort(nem keveset:D) de nem jott meg tole.. ultem meleg vizben sokaig,attol sem..másodszorra pedig mikor ezeket csináaltam,másik napra megjott.. de kitudja,mindenesetre egy próbát megér:) soksikert!
2012. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen praktika. Neked kell alkalmazkodnod a menstruációhoz, és nem a menstruációnak Hozzád.
2012. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. Hát köszi szépen, gondoltam, hogy ilyesmi válaszokat kapok. Azt is tudom, hogy volt már ilyen kérdés, de általában az a válasz, hogy lehetetlen. Azért mindenesetre kipróbálom, mert pl a citromlé nekem használ, eddig ha ittam pár nappal mindig később jött meg... Meg a stressz is nálam mikor hogy befolyásolja... általában ha sokat stresszelek csak annyit tudok, hogy nem pontosan fog megjönni. Volt, hogy 2 héttel korábban jött meg miatta, volt, hogy 1 hetet késett...
2012. jún. 4. 17:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értem amúgy mit gondolsz, ha kiírod az 23o453298. ugyanolyan kérdést, milyen választ kapsz. Gondolom max 14-15 vagy, hogy ennyire nem vagy képben. Nincsenek VALÓBAN működő praktikák, csak a fogamzásgátlóval lehet ezt tologatni, viszont az marhára nem tesz jót a hormonháztartásnak. Együtt kell élni evvel, örülj, hogy egészséges vagy. Tamponnal is lehet nyugodtan strandolni, csak gyakran kell cserélni. Nem olyan egetrengető dolog.
2012. jún. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Utolsónak.. Azért ez nem ilyen konnyu,h nem egetrengeto es lehet vele is nyugodtan strandolni.. Nekem pl nagyon eros a menzeszem tampon alig birna fel oraig.. Ha ilyen helyzetbe kerulnél lehet,hogy te is kiirnád,hátha tud rajtad valaki segíteni.Ha pedig már megotrtént veled,és ilyen konnyen belenyugodtál,nagyon jó természeted lehet :)
2012. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nézd, ha nem 2-3 napra mennek, hanem egy hétre, akkor max 3 napot ugyan ki lehet strandolás nélkül bírni, utána meg már csökken jóval a menzesz erőssége. És igen, én már beletörődtem ebbe, ha egyszer ilyen a havi, akkor ilyen. Örülök neki, hogy egészséges vagyok, de ehhez nekünk kell igazpdni, hanem a havinak hozzánk. Ilyen a természet rendje.
2012. jún. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sosem tudni, hátha valaki pont most olvassa a kérdést és tud valami jó tippet, végülis egy próbát megért :D Nem tudom miért húztad fel magad ezen kedves 4. válaszoló. Nem muszáj ám válaszolni és a te kommented sem értelmesebb mint az én kérdésem. Bár nem tartozik rád de 20 elmúltam. És nem a legjobb szerintem tamponnal strandolni, ráadásul nekem teljesen változó, hogy milyen erős a menzeszem.

Azért köszi :)

2012. jún. 4. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!