Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy ha megjött a menstruációm...

Hogy ha megjött a menstruációm és 7napig tartott, akkor a 7. naptól kell kezdeni számolni a 28napot ugye?

Figyelt kérdés
Olvasgattam már itt és elég kétértelmű nekem, mert én úgy szoktam számolni, hogy megjön a menzesz és 7napos, akkor a 8. naptól számolom a 28napot.. Ezt jól csinálom ugye?
2012. máj. 27. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól a naptól kell számolni amikor elsőnek megjön a menszesz, őőő nem? :D
2012. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1. --> De....
2012. máj. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hmm.. hát nekem ugye 7napos és én a 8.naptól szoktam számolni a 28napot.. és általában pontosan úgy szokott megjönni, néha plusz/mínusz egy két nap késéssel.. ez nem lehet baj ugye?
2012. máj. 27. 18:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor mégegyszer, hogy felfogjad. Attól a naptól KELL számolni, AMIKOR megjött. Nem utána, mikor elmúlik meg mittomén hány napos. Teccikérteni?
2012. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A menses első napjától kell számolni. Úgyhogy neked kb. 35 napos ciklusaid vannak.
2012. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig a menstruáció első napjától a következő menstruáció első napjáig tart egy ciklus.
2012. máj. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkortól kell számolni az első napot, amikor megjön. Az utolsó napja a ciklusodnak az a nap, ami megelőzi az újabb vérzést. Remélem érthető voltam. És nem muszáj 28 napos ciklusaid legyenek, pl. neked most 35 napos ciklusaid vannak, ami teljesen normális. Úgy is számolhatod, ahogy te szoktad, hiszen így is meg tudod állapítani, hogy mikor jön meg, de az első napot a vérzés első napjára szokták tenni.
2012. máj. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor kezd el számolni amikor megjön.
2013. febr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!