Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet belőle bajom?

Machiavelli6 kérdése:

Lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek,21 nap után kell hagyni 7 nap szünetet.De elfelejtettem bevenni,igy 8 nap lett.Lehet belőle bajom? Köszi a válaszokat!

2012. máj. 27. 10:51
 1/3 s.zsolt001 válasza:
Nem lesz nem....BIKICSUNÁJ lesz!!!!!
2012. máj. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Yasmin válasza:

A gyógyszeredhez biztos mellékeltek egy részletes tájékoztatót minden esetre.

Az enyém például ezt írja: Vegye be a kihagyott tablettát, akkor is, ha ez 2 db tabletta egy időben történő bevételét jelenti. Köv. tablettát (vagyis a 3.) szokásos időben vegye be. Kiegészítő fog.gátló módszer 7 napig! HA mulasztás előtti héten szexuális együttlétre került sor vagy elfelejtette a tablettamentes időszakot követően elkezdeni az újabb csomag szedését, tudomásul kell vennie, hogy a terhesség kockázata fennáll. Ebben az esetben forduljon orvoshoz.

Vagyis: fordulj orvoshoz. Bár szerintem nem eszik olyan forrón a kását, hiszen még nem volt ideje a petédnek megérni a kihagyott tabletta miatt és ha következő 7 napbal, vagy a biztonság kedvéért 14 napban óvszert használtok, elég kicsi a valószínűsége annak, hogy teherbe esel.

Persze nem vagyok orvos, azért légy résen.

2012. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor nem baj hogy ha egyik nap kettőt veszek be?
2012. máj. 27. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!