Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet bajom belőle, hogy...

Lehet bajom belőle, hogy megfeledkeztem a tamponról?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy hogy, elég zűrös napom volt, és egyszerűen megfeledkeztem a tampont kicserélni, ezért bent volr reggel 6 óta délután 5ig... Szörnyen érzem magam, lehet, hogy valami fertőzést fogok kapni? Olvastam, hogy maximum 8 árát lehet bent, mert súlyos betegségekhez vezet. Eddig még nem fordult elő ilyen, de tényleg, ma valahogy észre se vettem. Egyébként a vérzésem, már nem olyan erős, most járok a 3. napon.
2012. jan. 5. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
milyen tampont használsz, hogy meg tudsz róla feledkezni?
2012. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne félj nem lesz semmi baj, mással is előfordult már. de most éjszaka betétet használj inkább.
2012. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sima O.B., de tényleg, egyébként én se értem., egész nap rohantam csak reggel meg itthon voltam WC-n, éppen ezért valahogy elfeledkeztem róla....
2012. jan. 5. 17:32
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, itthon mindig azt használok, csak mikor suliba vagyok a tampon kényelmesebb...
2012. jan. 5. 17:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Toxikus sokkot okozhat. Ha ténylegesen fizikálisan rosszul vagy, azonnal menj az ügyeletre, mert ez a betegség végzetes lehet! "Minden esetben gondolni kell a toxikus sokk-szindrómára, ha tamponviselés közben vagy azt követően hirtelen hasmenéssel járó láz, hányás, fejfájás, izomfájdalom, torokfájás, a bőr kivörösödése vagy a vérnyomás csökkenése jelentkezik (nem mindegyik tünetnek kell jelen lenni egyszerre)."

Ha ezek közül bármelyiket tapasztalod irány az orvos AZONNAL!

2012. jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, csak az ijedtségre értettem a rosszullétet, hátisten semmi bajom, csak tényleg megijedtem....
2012. jan. 5. 18:12
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
ha ennyire meg tudsz felejtkezni róla akkor nem kellene tampont használnod szerintem!!!
2012. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban, de én nem tartom túl valószínűnek. Velem is többször előfordult már ilyen, és élek még :) Semmi bajom nem lett tőle.
2012. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, megúszod, de ez máskor ne forduljon elő!!!
2012. jan. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!