Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló? Merjem vagy ne?

Fogamzásgátló? Merjem vagy ne?

Figyelt kérdés

Két okból gondolkodom a fogamzásgátlón:

1.) Borzasztóan erős menstruációs görcseim szoktak lenni, csak a cataflam használ, semmi más. Olyankor felborul az emésztésem, hasmenésem is van, illetve olyan mértékűek a görcseim gyógyszer bevétele nélkül, hogy felkelni sem tudok.


2.)Néha eszembe jut a barátommal való szeretkezés közben, hogy mi van ha kilyukad az óvszer stb. Nyugodtabb lennék, ha biztosan nem üthetne be semmi.


Vannak félelmeim is a gyógyszerrel kapcsolatban. Nem olyan régen sikerült több mint 10 kilótól megszabadulnom, és nem szeretném visszaszedni, illetve olyat is hallottam, hogy valaki borzasztóan elkezd tőle szőrösödni. (így is naponta kell borotválnom a lábam, mi lenne ha súlyosbodna a helyzet?:D)


Viszont, azt is hallottam, hogy volt akinek a mellei nőttek tőle, ami viszont abszolút pozitív. :)


Nektek mik a tapasztalataitok? Valóban csökkentette a menstruációs görcseiteket? Voltak mellékhatások?


Előre is köszi! :)


18/L


2012. máj. 26. 18:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: Az elhízás nem csupán esztétikai probléma. Ameddig a "van mit fogni rajta" kategóriába tartozik, addig nincsen gond. De azért +10-20 kg felesleg nem egészséges, hiába van olyan, aki elfogadja.
2012. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
kedves 27F. lehet, hogy te szereted, ha "van mit fogni" de én utálom,ha nem tetszem magamnak bikiniben. És örülök neki (büszke vagyok rá) hogy 3 gyerek után is 36-38-as améretem, mint 18 éves koromban. Én így érzem jól magam. Lefutom amagam 5-10 kilométerét naponta és tele vagyok energiával. És egy férfi miatt se növeszteném meg a seggemet
2012. máj. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Kedves 27/F!


Nagyon aranyos vagy tényleg, és örülök, hogy van aki így látja. :)


Mindenki másnak meg köszönöm a tanácsokat! :)

2012. máj. 26. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!