Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Diéta, rendszertelen menses,...

Diéta, rendszertelen menses, fogamzásgátló tabi?

Figyelt kérdés

25 vagyok, 30 kg-t fogytam, most is tart a "diéta", egy hetet késett a menstruáció, aztán hirtelen megjött egy napra, elmúlt, aztán egy nap és egy éjszaka nem volt SEMMI, most megint megjött, de szintén villámcsapás szerűen...

A diéta miatt lehet ez? Régebben is volt ilyen sokszor és eléggé meg is visel, rosszul vagyok, görcsölök stb...

A sport állítólag segít, naponta sportolok és cickafarkfűből naponta iszom pár napja egy adaggal, csészével.

A fogamzásgátlótól igazából ódzkodom, mert amellett meg folyton gyulladásom van. :S

Mit kellene próbálnom?

Hormon vizsgálat rendben van. A gyulladás egyébként akkor is lehet a páromtól, ha mindkettőnket kezelnek minden esetben? Mert gumival ez a probléma elenyészően ritkán jelentkezik.

Kicsit hosszú és bonyolult lett, de akinek van egy kis ideje és tapasztalt a saját bőrén hasonlókat, kérem ossza meg velem a tapasztalatait! :)


2012. máj. 25. 15:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!