Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nagyajkamon a hüvelybemeneth...

A nagyajkamon a hüvelybemenethez közel nőtt egy kis pattanás szerűség. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Már vagy 1 hónapja ott van, felfigyeltem rá, kezdetben test színű volt, aztán mintha elkezdett volna visszahúzódni. Most megint vizsgálgattam magam és észrevettem, hogy már fehér színű lett. Nem fáj, nem viszket, máshol sehol nem jelent meg ilyen. Még sosem láttam nemi szemölcsöt de azt olvastam hogy annak karfiolosnak kell lennie a tetejének de ez teljesen sima (legalábbis amennyire nagyítós tükörrel meg tudtam nézni).

Az is hozzá tartozik, hogy ez legelőször egy borotvás szőrtelenítés után jött elő, azon a lány területen ahol nő még szőr. De ha a borotva okozta volna akkor ennyi idő alatt el kellett volna múlnia nem?

Valamint múlt hét pénteken voltam nőgyógyásznál hüvelygomba miatt, az elején még eszemben volt hogy megemlítsem neki de aztán kiment a fejemből. Ha szemölcsöm van neki észre kellett volna vennie?


Ha ezt meg akarom vizsgáltatni hova menjek? Nőgyógyászhoz vagy bőrgyógyászhoz?


21L


2012. máj. 22. 13:50
 1/1 Jubilee ***** válasza:
Ha borotválás után jött elő, akkor valószínűleg benőtt szőrtüsző lesz. Begennyesedett, azért lett fehér.
2012. máj. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!