Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Balogh Ildikó győri...

Dr. Balogh Ildikó győri nőgyógyászról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Még nem jártam nőgyógyásznál, de szeretnék elmenni, viszont női orvoshoz, nem férfihoz. Járt már vki nála, vagy más női nőgyógyásznál Győrben?

2012. máj. 21. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én hozzá járok, több, mint 1 éve. Nem jött össze a kisbabánk és ezért mentem hozzá, utána hamarosan sikerült is, bár kiderült semmi gond nincs egyikünknél sem. Ildikóról csak jót tudok mondani, nagyon kedves, segítőkész és mindenben lehet rá számítani, mindent meg lehet vele beszélni és úgy gondolom, hogy nagyon jó szakember. Remélem segítettem. Üdv: 15+4 kismama
2012. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak pozitívat tudok róla mondani, és azt is hallottam.

Nézd meg a honlapját, vannak rajta vélemények is.

www.ladysdoctor.com

2012. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos negatív a tapasztalatom. Kioktatott, nem igazán volt segítőkész, sem telefonon sem személyesen.
2014. febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igaz, hogy régi a kérdés, de talán jól jöhet a válaszom annak, aki mostanában tervezi, hogy a doktornőhöz megy. Neki üzenem: ne tedd!

26 hetes kismama vagyok. Egy ismerősöm ajánlotta őt, merthogy olcsó és végülis jó..

A tatabányai rendelésére kértem időpontot, viszonylag hamar kaptam is.

Már akkor flegma volt, amikor beléptem az ajtón, pedig illedelmesen köszöntem, pontosan érkeztem. Azt mondta üljek le, mert ő még eszik, nem is volt ezzel gond, ráérek...

Majd megkaptam, hogy behívhatta volna előttem az egy perceseket, akik csak receptért mentek, merthogy én terhes gondozásra mentem, ráadásul előtte még nem jártam nála és neki ezzel most mennyi dolga van..és amúgyis szenvedett a laptopjával, plusz állandóan csengettek, ezért kissé ki volt borulva.. Amúgy senki nem kérdezte, hogy miért megyek, csak adtak egy időpontot, de nyilván én tehetek minderről.


Nem hallottam az egyik kérdését, erre ő kiabálva, mintha magát a kérdést nem értettem volna, abszolút lekezelően újra megkérdezte, hogy MIKOR VÁGTÁK FEL A HASAMAT?, gondolom akkor az eredeti kérdés az volt, hogy mikor volt az előző császárom.

A karomat agresszívan megfogta és hátrébb lökött, amikor elkezdtem vetkőzni, merthogy ne ott vetkőzzek. Hozzátenném nincs vetkőzőfülke a rendelőjében, nincs konkrét hely ahol levedd a ruháid, ezért a szék mellett vetkőztem, ahol előtte ültem, és oda is raktam a ruháim. A vizsgálattal nem volt gond, nem mondhatom, hogy nem volt alapos pl, de amíg bent voltam olyan hangnemben beszélt velem és olyan dolgokat mondott, hogy csak itthon eszméltem rá, hogy totálisan megalázva érzem magam.


Csapkodta az asztalt, vizsgálat közben, amikor is alulról teljesen pucér voltam, kinyílt a vizsgáló ajtaja :) alig ültek páran kint. “Kedvesen” kiordított, hogy vki csukja be.


Lehet, hogy a doktornőnek gondjai vannak.. de hogy amit ma velem leművelt, az teljességgel elfogadhatatlan. Soha az életben többet a közelébe nem megyek és senkinek nem ajánlom! Egyetlen pozitívuma, hogy tényleg olcsó...

Mint ember, a szememben egy pszichopata, agresszív, bunkó nő.

2021. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!