Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
amikor meg van a mensim, akkor nem merek tampont használni... Csak 14 vagyok. De most kipróbálnám,hogy milyen mennyire zavaró,meg ilyenek... Most a középidőben vagyok... Nem lehet bajom tőle? Kicsi a mérete...

2012. máj. 18. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha inkább most maradnál a betétnél, és amikor elmúlik a menstruációd, nyúlj fel többször a puncidba, és tapasztald ki, hogy milyen a hüvelyed, és hogyan, merre kell a tampont dugni. De szerintem minit is csak akkor próbálj, ha nagyon muszáj!
2012. máj. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem lesz tőle bajod!

Normálisan moss kezet, lazulj el, és gyöngén told fel. Nekem a sima terpesz állás jött be legjobban!

Fontos még, hogy annyira told fel, amennyire csak lehet! Ha nincs elég mélyen, akkor nyom, kényelmetlen...Elég ha csak egy pár cm madzag kilóg! És kb 3 óra múlva csere...ha nem akar kijönni, ne ess kétségbe, még lehet nem szívta meg magát teljesen. Nem is fogod érezni!-jó kísérletezést!

2012. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem,de most nem menstruálok,csak középidőben vagyok...
2012. máj. 18. 16:04
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor most is feltudsz nyúlni a puncidba kitapasztalni, hogy milyen a hüvelyed, és akkor a következő menstruációnál, ha kell próbálhatod a mini tampont.
2012. máj. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Most is kipróbálhatom?
2012. máj. 18. 16:09
 6/12 A kérdező kommentje:
szerintem most is jól csúszna...
2012. máj. 18. 16:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Az egyik lábad tedd fel a kád szélére, és úgy próbáld felnyomni a tampont, de vigyázz, nedves legyen a hüvelyed, mert ha száraz, a tampon felsértheti a nyálkahártyádat.
2012. máj. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Persze, nyugodtan nyúlj fel most is a puncidba.
2012. máj. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A tampont most ne próbáld ki, mert az összes nedvességet kiszívja a hüvelyedből, kiszárítja, és így sokkal könnyebben kapsz fertőzéseket!!!
2012. máj. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Tampont csak akkor használj ha megvan a menstruációd!
2012. máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!