Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet csomó az egyik...

Mitől lehet csomó az egyik szeméremajkamon?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdődött, éreztem hogy van ott valami kis duzzanat és fáj is. Azóta már nem igazán fáj, de kitapintható. Előtte való napokban nem volt nemi együttlétem, borotvát se használtam. Ezek kizárva. Teljesen magától jött ki. Mi lehet ez?
2012. máj. 17. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:

A nagyajkadon, a hüvelybemeneted mellett van?

Mert akkor Barholin-mirigy cisztád lehet. Nekem is volt, de szerencsére magától elmúlt.

2012. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyébként mindenképpen menj el vele nőgyógyászhoz, nem jó az ilyenekkel játszani és ott megtudod pontosan, hogy mi is az.

Első válaszoló voltam amúgy.

2012. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, ott van... Köszi, azért remélem elmúlik. :/
2012. máj. 17. 16:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért ne játssz vele, ez nem úgy fog elmúlni ahogy gondolod. Ha szerencséd van, akkor múlik el. Egyébként ezt műteni kell!

Mindenképpen menj el orvoshoz!

Ez akár egy kisebb alma nagyságúra is meg tud nőni és leülni sem fogsz tudni tőle.

Nekem szerencsém volt, mert kb. a felismerés után egyből sürgősségivel küldtek nőgyógyászatra én is várni akartam, de figyelmeztettek, hogy mi lehet belőle. Aztán a műtét előtt szexeltünk a férjemmel és hülyeségen kívül utána múlni kezdett, mire műtétre kerültem volna, teljesen elmúlt.

Akkor mondta a doki, hogy ez a mirigy arra szolgál, hogy izgalmi állapotban nedvesítse a hüvelybemenetet. Egyébként a másik oldalon is van egy ilyen mirigy. Ennek a mirigynek egy nagyon picike kivezető nyílása van, ami ha eltömődik, felgyülemlik mögötte egy csomó váladék, ami nem tud távozni. Ilyenkor egy pici metszést ejtenek és kitisztítják. És egyébként a szexnek köze volt hozzá, mivel ilyenkor hirtelen ki tud lökődni az, ami elzárta ezt a nyílást, így szabadon ki tud tisztulni.

Nálam ez történt, de nálad nem biztos, hogy magától megoldódik.

Mindenképpen menj orvoshoz, mert azért nem biztos, hogy tényleg ez a bajod, meg amúgy is, nehogy nagyobb baj legyen belőle!

2012. máj. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amikor kijött, másnap mi is szexeltünk és azóta van hogy kisebb is talán és fájni se fáj. De mint írtam, még mindig kitapintható. Viszont szex hatására én is éreztem változást picit... De akkor szerintem doki lesz belőle, köszi a választ.
2012. máj. 17. 16:26
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Jaj, Istenem! A sok sügér!

Jóhogy nem már azt mondjátok így látatlanban a csóri csajnak, hogy rákos!

Ez a baj az ilyen oldalakkal. A sok hozzá nem értő ijesztgeti az embereket!!!!!

Arra nem is gondoltok, hogy egy megnagyobbodott nyirokcsomó? Rögtön ciszta mert ezt a szót ismeritek?

Jaj, jaj, jaj....


Inkább menj el orvoshoz. Még egy igazi doki sem diagnosztizál neten keresztül....

2012. máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Ez nem ijesztgetés, valaki feltett egy kérdést, hisz erre van ez az oldal, valaki pedig a saját tapasztalatából írt le valamit. Hozzátette azt is, hogy mindenképpen menjen el orvoshoz, mert az tudja csak megmondani pontosan, hogy mi a kérdező baja.

Ha ez nem tetszik neked, akkor ajánlom, hogy ne olvasgasd ezt az oldalt, mert nagyon-nagyon sok kérdésnél olvashatsz ilyet!

2012. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valóban csak tapasztalatot, esetleg tippeket vártam, amit meg is kaptam.
2012. máj. 17. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!