Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért csomós a mellem?

Miért csomós a mellem?

Figyelt kérdés

Olyan, mintha egy bazi nagy implantátum lenne benne, egybe be van csomósodva, nagyon fáj...nem szivárog semmi a bimbóból, a mirigyeim mennyisége sem lett több, csak keményebb. Ugye ez nem rák? Utalhat terhességre is?

Akár PMS? Régebben csak kis mennyiségben volt ez, mint PMS tünet...



2012. máj. 16. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha orvoshoz mennél.
2012. máj. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Holnap megyek, csak válaszok kellenek!!!
2012. máj. 16. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg nem kell orvoshoz rohannod... Nekem is kb 11 éves korom óta ilyen csomók vannak a mellemben és még most is és azok nagyon nagyon sokáig ott is maradnak. Kedzetben nekem is nagyon fájt még most is, én is megijedtem de nyugi az orvos neked is csak annyit fog mondani mint nekem: fejlődik a melled és nem szabad megütődnie nagyon mert megállhat a növekedésben és ezt nagyon komolyan kell venni!!!! 14/L
2012. máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. máj. 16. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!