Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoptatok de most az egyik...

Szoptatok de most az egyik mellem fájdogál (nem csomós, nem a tejmirigyekkel van gond szerintem) mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Kislányunk 5 hónapos. A férjemmel az esetek 98%-ban óvszerrel védekezünk de 2 havonta 1x kb. "megengedjünk magunknak" a megszakításos védekezést, mivel abban mindketten egyetértünk, hogy úgy igazi a szeretkezés. Most meg is volt a menstruációm febr. 7-14-ig de előtte teszteltem is, mert félek, hogy bár szoptatok teherbe esem, pedig a terhességem előtt 3 évig nem védekeztünk sehogyan sem és nem estem teherbe. (el ne kiabáljam) Úgyy érzem mintha a mellem legeslegbelül fájdogálna. (hozzá teszem ebből a mellemből kevesebbet szoptatom a babámat, a másik hamarabb "megtelítődik") Nincs egyébként semmilyen más tünetem, annyi, hogy a gyomrom nagyon fájdogál, de egyébként semmi. Ugye nem kell terhességre gyanakodnom? Most voltunk együtt 20-21-én megszakítással. Még nem szeretnénk kistesót, de ha jönne megtartanánk. (de még ne jöjjön:)) Mit gondoltok?
2012. febr. 23. 00:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként a tesztjeim negatívak lettek a menszeszem előtt!
2012. febr. 23. 00:45
 2/2 anonim ***** válasza:
Terhes tuti nem vagy. Valószínűleg a szoptatás miatt van ilyen érzeted. Próbáld meg azt a melledet is többet gyötörni, masszírozni, hátha akkor elmúlik.
2012. febr. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!