Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen módszerek vannak erős...

Milyen módszerek vannak erős menstruációs görcsökre?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a hasam minden hónapban és gyógyszer nem sok hat, most is inekciót kaptam. Lúgosító ill. gyógy teákat iszom. Igyekszem sok vizet is inni, de ugyan olyan rosszul vagyok.
2012. máj. 15. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én fetrengtem a suli közepén ugy fájt, de mióta gyógyszert szedek már nem, szóval erre jó a gyógyszer(fog.gátló)
2012. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a barátcserje teát.
2012. máj. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem, ami a legjobban bevált a melegvizes törölköző a hasra, meleg kamillatea, utána pedig egy kiadós alvás jól bebugyolálva meleg plédbe. És még a szervezetemet sem tenném tönkre a gyógyszerekkel, de erre sajnos nincs mindig lehetőség.


Nekem a cataflam vált be a gyógyszerek közül. Mindenki azt mondta, hogy nagyon vigyázzak vele, mert lórúgás, én ezt sosem tapasztaltam ezért nem tudom, neked használna-e.

Esetleg az apranaxot lehet érdemes kipróbálni, az tényleg erős görcsoldó.

2012. máj. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kb 1órája vettem be az apramaxot. Az igazság az, hogy én is azon kevés a nők közé tartozom akinek nagyon fáj a hasa ilyenkor. Igen msot jobban vagyok bár szédülök ez-az. Erős de hatásos gyógyszer.

Köszönöm a válaszokat és a teával még próbálkozom...

2012. máj. 16. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!