Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek annyira fontos a...

Akinek annyira fontos a nőgyógyász neme, az mit csinálna, ha több száz kilométeres körzetben nem lenne női nőgyógyász? Inkább akkor szenvedne, vagy a lányát hagyná szenvedni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 15. 18:00
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Teljesen mértékben egyetértek a tegnapi 21:59-es válaszolóval. Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 17. 06:44
 32/39 A kérdező kommentje:
Pont az anyákon múlik az, hogy egy kislány fél-e a férfi nőgyógyásztól. Ha az anya elmagyarázza, hogy mi és miért történik, és nem állítja be az orvost egy perverz állatnak, hanem arra neveli a kislányt, hogy ne azt nézze milyen nemű az orvos, hanem azt, hogy kedves és megértő-e, akkor a kislány sem fog félni.
2012. máj. 17. 06:48
 33/39 anonim ***** válasza:
42%

Kedves kérdező,


Ha te férfi nőgyógyászhoz szeretnél menni, akkor ez nem okozhat problémát, hiszen a nőgyógyász szakma nagyon elférfiasodott. (hogy vajon mi az oka ennek, az is megérne egy misét.)

Viszont én már nem vagyok nagyon fiatal és elég sok gyerekkel beszélgettem pályám során, hiszed-e, vagy sem, de egyetlen eggyel sem találkoztam, aki férfi nőgyógyászhoz szeretett volna menni, hanem KIVÉTEL nélkül női orvoshoz mentek volna.

Akkor most miről is beszélünk?

2012. máj. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
46%
Menj el nőgyógyásznak és mentsd meg a fiatal lányokat..
2012. máj. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy mindenáron férfi nőgyógyászhoz menjenek a lányok, hanem azt, hogy nem a nemét kell nézni. Írták már többen is ezen az oldalon, hogy a női nőgyógyász sokkal durvábban bánt a betegekkel, mint a férfi. Mindkét nemnél van jó orvos, és rossz orvos!!! Ezt akartam mondani!!! Egyébként én soha nem lennék nőgyógyász. Tőlem egy lány se féljen!
2012. máj. 17. 08:26
 36/39 anonim ***** válasza:
29%

"hogy nem a nemét kell nézni."


minden ember vagy nőnek, vagy férfinak születik. Utána jön minden más, mint bőrszin, magasság stb...


Aki úgy csinál mintha ezt nem értené, az hazudik!

Nézzétek pl. a kislányokat, ha valami bajuk támad, akkor véletlenül sem a jelemlévő apukát, hanem az anyukát fogja választani és oda szalad megbeszélni vele.


Űgyhogy a nemének figyelése az bele van kódolva az emberbe, csak van aki ezt megpróbálja letagadni, nem tudomást venni róla.

2012. máj. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Az ideális az lenne, ha egy kislány is, és kisfiú is mindkét szülőjében egyformán megbízna, és mindkettőjükkel megtudna mindent beszélni. Ez szokás és nevelés kérdése.
2012. máj. 17. 08:41
 38/39 anonim ***** válasza:
34%

"egy kislány is, és kisfiú is mindkét szülőjében egyformán megbízna, és mindkettőjükkel megtudna mindent beszélni"


Szerintem, az hogy megbízik mindkét szülőjében annak természetesnek kell lennie és minden "normális" családban ez így is van, de az is biztos:

hogy vannak "férfi" és vannak "női" dolgok. Ami nagyon jó, hiszen így vagyunk genetikailag kódolva. pl. nem lenne jó ha a fiúnk állandóan babázna és főzöcskézne, míg a lányunknál ez természetes... ezért az is a normális, ha a lányunk nemi szervén rendellenesség támad, akkor anyuhoz fordul, míg fiúnk hasonló esetben apuhoz...

Ez a normális.

2012. máj. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
14%

38.

Igazad van, én is így gondolom.

2012. máj. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!