Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek annyira fontos a...

Akinek annyira fontos a nőgyógyász neme, az mit csinálna, ha több száz kilométeres körzetben nem lenne női nőgyógyász? Inkább akkor szenvedne, vagy a lányát hagyná szenvedni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 15. 18:00
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Már nem azért, tényleg, hogy most már választhatsz, hogy nő legyen a dokid vagy férfi. De amikor te voltál gyerek, akkor téged zavart, hogy ha férfi volt a doki? Talán traumát okozott és ez miatt később nem voltál hajlandó szűrésre járni? Mert szerintem ez felfogás kérdése csak. Amúgy meg azért azt is lássuk be, hogy a legtöbb kislánynak nem kell nőgyógyászhoz mennie. Ritka az ilyen. A tinilányok is ritkán mennek betegség miatt, a legtöbb csak gyógyszert akar iratni. Ennyit erről..
2012. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
42%

kedves 67%-os

te változatlanul valami egészen más dologról beszélsz...


Mégegyszer végignéztem és sehol nem találok arra még csak utalást sem, hogy férfi doktorhoz nem vinné bárki is a lányát, ha nincs más!! Természetesen vinné, hiszen ki van szolgáltatva a körülményeknek és nincs más választása.

Miért beszélsz ilyen hülyeségeket tömkelegével és folyamatosan? Figyelj a többiekre is ne csak irogass!


Arról van szó, hogy, ha utaznod kellene néhány km-t azért, hogy női dokihoz vidd a lányodat, akkor megtennéd-e, vagy a számodra kényelmes megoldást választva vinnéd a férfi gyereknőgyógyászhoz. Nem törődve azzal, hogy milyen következményekkel járhat az esetleg...


A "több száz kilométeres körzetben nem lenne női nőgyógyász" feltételezés nem áll meg persze, mert azért már ennél jóval gyakoribbak a női orvosok.

2012. máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
38%

20-aska

min vitatkozgatsz itt?


"Ha lenne választék és ő nőt kérne, akkor természetesen oda vinném."


hiszen mi is ezt mondjuk!

2012. máj. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
47%

Aki nem figyel a másikra, az éppenséggel Te vagy, akárhány nicknéven írogatsz!

Tehát mikor is zaklattak? Hány éves voltál?

2012. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
50%

# 21/23

"lássuk be, hogy a legtöbb kislánynak nem kell nőgyógyászhoz mennie. Ritka az ilyen. A tinilányok is ritkán mennek betegség miatt, a legtöbb csak gyógyszert akar iratni. Ennyit erről.."


Na és ez mi?..... akkor nem vizsgálná meg a férfi nőgyógyász a legszégyenlősebb korban lévő 10-16 évest?


vagy miért is mondtad ezt?

2012. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
63%
MIKOR ZAKLATTAK SZEXUÁLISAN?
2012. máj. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
28%

A 67%-t szerintem felejtsétek el, már többször ki is moderálták.

Nem érdemes reagálni megjegyzéseire, mert egy igazi troll.

2012. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
63%

Soha nem moderáltak ki:) Szóval mikor zaklattak szexuálisan? Miért nem válaszolsz a kérdésre? Évek óta oltod a népet, hogy kerüljék a férfi orvosokat, mert azok perverzek. Ilyen kijelentést nem tesz senki ennyire érzelmileg túlfűtve!

Írd le az esetedet, legalább megértjük a félelmeidet.

2012. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
71%

Hát ha annyira fontos, hogy női nőgyógyász legyen... Nyilván valami oka van, amiért nem akar férfihez menni, de véleményem szerint, ha normális a doki, akkor mindegy milyen nemű. Szenvedni semmi esetre sem hagynám, de több száz km-t utazni sem normális. Előbb-utóbb úgyis összefut az ember egy férfi nőgyógyásszal. :)

Én 15 évesen voltam először nőgyógyásznál. Férfinél. Semmiféle trauma nem ért. Nagyon figyelmes, óvatos volt a doki. Igaz ez 15 éve volt, akkor nem is volt errefelé női doki, de fel sem merült ennem, hogy emiatt ne menjek el vizsgálatra (ill. akkor anyám vitt, szépen előkészítette a terepet - beszélt a dokijával, velem). Nekem az lett volna akkor furcsa, ha nő vizsgál. Semmilyen olyan negatív hatás nem ért, amiért elkerültem volna bármikor is a férfi nőgyógyászokat. Olyan jól elfogadtatta velem akkor anyám a helyzetet, hogy azóta is jobban viselem az ilyenfajta dolgokat, mint ő.

Mostanra szültem már 2 gyereket. Vizsgáltak egy páran és soha nem éreztem magam kellemetlenül.

2012. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
63%

29. vagyok.

Természetesen megválogatom a nőgyógyászomat. Kézről kézre én sem szívese járok. :)

2012. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!