Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azthiszem terhes vagyok. Mit...

Azthiszem terhes vagyok. Mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 18:52
1 2
 11/20 anonim válasza:
*Legközelebb
2012. máj. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok! és "Gratulálok" !
2012. máj. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Megilyedtem. Nem tudom h hogyan tovább. Még soha nem voltam nőgyógyásznál sem és az abortuszról sem tudok semmit. Vagy h van-e még valamilyen lehetőség...
2012. máj. 11. 19:17
 14/20 anonim válasza:

2lehetőség van...vagy megtartod,vagy elveteted...több lehetőséged nincs...=/

Olvass utána...kicsit "megnyugtat",hogy többet megtudsz a dologról...=/

2012. máj. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Jah...és a nőgyógyitól nem kell félni...=)

Anyud biztos az övéhez visz...gondolom nem vinne egy állathoz...=)

2012. máj. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a rendes válaszokat (:

Amúgy nagyon figyeltünk a védekezésre mindig és soha nem volt semmi. Nem is nagyon tudjuk h hogyan történhetett...

2012. máj. 11. 19:25
 17/20 anonim válasza:

Nagyon Szívesen! =)

Ne izgulj,minden rendben lesz...

És sokszor lehet hallani ilyen "balesetről"...=)

2012. máj. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha most már megvan a baj, akkor cselekedni kell. Javaslom, hogy keressetek egy emberséges orvost. Van még egy lehetőség, az örökbeadás. Érdekes, hogy ez senkiben nem merül fel, mint lehetőség. Viszont valakit pedig boldog szülővé tehetnél. Ezt is érdemes megfontolni.


A védekezésről. Milyen módszert használtatok? Megszakítást? Mert az totál megbízhatatlan, soha nem szabad így szeretkezni. Soha ne rakja úgy beléd, hogy nincsen rajta óvszer. Egy kicsit se!

2012. máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy ezen az oldalon mindenki tökéletes védekezés mellett esik teherbe....


A kérdést meg nem értem. Már eldöntötted, hogy elveteted. Akkor mi a kérdés?

Elmész az orvoshoz, aki megállapítja a terhességet, ad róla egy papírt, és közli a további teendőket.

Egyébként utána el kell menned a családvédelmi szolgálathoz, ahol kicsit elbeszélgetnek veled a lehetőségeidről, a fogamzásgátlásról.

Majd kapsz 3 nap gondolkodási időt. Ha még 3 nap után is el akarod vetetni, akkor visszamész, kapsz egy csekket kb. 30 ezer forintról, befizeted szépen és elmész a kórházba előjegyeztetni magad a műtétre.

Hozzáteszem, hogy 18 év alatt az egyik szülőd írásos beleegyezése szükséges.


Műtét előtti nap befekszel a kórházba, kapsz a méhszájadba egy tágítót, következő nap meg megműtenek. Figyelnek egy pár órát, ha nincs gond, mehetsz haza.


A lehetséges szövődményeket majd elmondja az orvos.

2012. máj. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

szerintem add örökbe! nagyon sok meddő pár vár babára!

[link]


ezt a műsort ismered? itt is volt aki örökbe adta a babáját

2012. máj. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!