Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Teljesen kétségbe vagyok esve...

Teljesen kétségbe vagyok esve az orvosok azt mondják nincs semmi bajom. Most mitcsináljak? Minden levan irva részletesen

Figyelt kérdés
4honapja nincs meg..szüz vagyok még és mindig mondom az orvosoknak is az elején és most is voltam erre elküldöt vizelet vizsgálatra ahol ma kaptam meg az eredményt és terheség tesztre küldtek..teljesen kivagyok miért küld valaki terheségtesztre amikor meg mondtam hogy még soha nem voltam senkivel?! most akkor mivan ilyenkor asziszik hazudok vagy mi? vagy létezik olyan hogy pl fürdésnél vagy zuhanyzásánl kisesik...?mert egyszer nagyon megilyedtem mert a kádba valami fura dolgot láttam az akkor lehet h az volt? Segitsetek lécci
2009. jún. 25. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg: ha valóban szűz vagy, és nem is pettingeltél fiúval, hogy az ujjatokon esetleg sperma feljuthatott volna, akkor tutira nem vagy terhes! Azt nem írod, hány éves vagy, de a dokik azért küldenek el szerintem tesztre, mert nem feltétlenül hisznek neked.

Mi esik ki, mit láttál a kádban? Picit tudnál konkrétabban fogalmazni? Könnyebb lenne úgy segíteni... De ne aggódj, ha terhes lennél, az csak úgy nem esik ki...:-)

A menstruáció kimaradását rengeteg dolog okozhatja. Egyrészt gondolom, elég fiatal vagy, a hormonháztartás nem áll be még ilyenkor teljesen. De egy fertőzés, egy fogyókúra, hormonzavar, idegesség és ezer más dolog is okozhatja a mensi kimaradását.

2009. jún. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A szűz hártyád nem tud kiesni. Nőgyógyásznál voltál? Mert akkor neki meg kellett volna vizsgálni és akkor láthatta hogy szűz vagy-e még. Azt nem tudom miért küldtek terhesség tesztre de menj el és majd meglátod mi lesz. Ha nem nőgyógyásznál voltál akkor menj el oda.
2009. jún. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A terhességi teszt rutin, mert ki tudhatja ki hazudik és milyen okból.

Szeritem ne parázz ezen. Hány éves vagy? Nem ért mostanában valami nagy stressz, vagy életmód változás?

A menstruáció ilyen okokból szokott kimaradni, ill. foggátló elhagyásakor/kezdésekor, de gondolom ez nem jöhet szóba. Akkor is kimaradhat, ha még csak 1-2 éve jött meg először.

Ha az orvosok nem találnak semmit és még párszor nem jön meg esetleg menj el a lakhelyedhez legközelebb eső meddőségi centrumban, ahol alaposabban és figyelmesebben kivizsgálnak.


Csak nyugodtan!

2009. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nögyogyásznál voltam már vagy 3szor ez miatt..20éves vagyok és TUDOM hogy nem lehetek terhes ezért vagyok kiakadva hogy az a hülye orvos mér küldöt el erre a vizsgálatra(amire elis mentem és ma tudtam meg hogy ilyen helyre küldtek..)

De megvizsgált minden alkalomal én mindig elmondtam h szüz vagyok szüz kacsával vizsgáltak. DE AKKOR MIÉRT KÜLDÖT EL ENGEM ERRE A HÜLYE VIZELET VIZSGÁLATRA HOGY TERHES VAGYOK E amikor megmondtam hogy még barátom se volt soha nem értem akkor ha ki is eset volna a sz.h-ám a kádba akkor miért nem mondta meg nekem h nem vagyok az???? nem értem segitsetek lécci kedden megkell kérdeznem az orvosnöt is hogy miért csinálja ezt velem de kedd olyan messze van még én meg most magamban nem tudok megnyugodni hogy miért is csinálta ezt és csak egy kérdés jár a fejemben azota hogy akkor most nem vagyok az aminek gondolom magam..akkor inkább a halál

2009. jún. 25. 15:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Már válaszoltam de ismétlem a szűzhártyád nem tudott ki esni.:D
2009. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1.A szűzhártyád nem tud kiesni.

2.Lehet a szűzhártyád már magától átszakadt tampon felhelyezés közben vagy sportols alatt.Ez teremészetes.

3.Addig szűz vagy,amíg egy fiú beléd nem hatol.


De nyugodj meg mert ha ilyen ideges vagy akkor még tovváb fog késni.NYUGI :)

2009. jún. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de nem könnyü megnyugodni..:S
2009. jún. 25. 17:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Talán másik nőgyógyásznál próbálkozz. Ultrahang, hormonvizsgálat (vérből) jól jönne, több minden okozhat cikluszavart illetve elmaradást.
2009. jún. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sztem azért küld el h télleg minden eshetőséget kitudjon zárni. ezen nemkell így felhobordni. a szűzhártyád pedig télleg nemesik ki csakúgy, ha pedig nemlennél már szűz és azt az orvosod látta volna, akkor szólt volna h de temár nemvagy szűz.
2009. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
de akkor minek küldöt el terhes tesztre?? nem értem
2009. jún. 29. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!