Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg van méhnyakrák elleni...

Tényleg van méhnyakrák elleni injekció, ami alatt fél évig nem lehet szexuális életet élni?

Figyelt kérdés

Épp ismerősöm meséli, hogy barátnőjének az apja elhatározta, hogy ő és a nővére injekciót kapnak méhnyakrák ellen 2 havonta fél évig, ami alatt nem lehet szexuális életet élni.

Tényleg van ilyen? Kérem, aki találkozott már ilyennel, netán végig is csinálta, ossza meg tapasztalatát.


2009. jún. 22. 19:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A fél évig no szex ,és a csak szüzeknek téma nem igaz. Többi igen.
2009. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Természetesen köszönöm a válaszokat =)
2009. jún. 22. 22:16
 13/15 anonim ***** válasza:

Én már kaptam és nem úgy van, hogy 2 havonta kapod... a másodikat 2 hónap után a harmadik egyben utolsót fél év után, ami ugye annyit tesz, hogy a 2. után 4 hónappal.

Nem csak szüzeknek van, de ha már érintkezett pénisszel nem sok értelme van a dolognak.

És igen 30 ropi egy-egy injekció.

Ha már előtte éltél szexuális életet akkor lehet, de ha volt érintkezés pénisszel az oltásnak sincs értelme. Szóval csak gumi és petting közben sem lehet odaérinteni gumi nélkül...

Szóval lehet szexuális életet élni, ha épp akkor kezditek, de oda kell figyelni.

Mi párommal kivártuk míg lehett, mondjuk akkor még nem voltam felkészülve a szexre, szóval nem emiatt vártunk.

2009. jún. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
tehát lényegében, ha szüz vagy akkor kell várni fél évet még a szexel????
2009. jún. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

hát az ugy van:

az elsö szuri után 2 hónapra a második.és utána a 2. szurira 4 hónapra a 3. :)

2009. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!