Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg van méhnyakrák elleni...

Tényleg van méhnyakrák elleni injekció, ami alatt fél évig nem lehet szexuális életet élni?

Figyelt kérdés

Épp ismerősöm meséli, hogy barátnőjének az apja elhatározta, hogy ő és a nővére injekciót kapnak méhnyakrák ellen 2 havonta fél évig, ami alatt nem lehet szexuális életet élni.

Tényleg van ilyen? Kérem, aki találkozott már ilyennel, netán végig is csinálta, ossza meg tapasztalatát.


2009. jún. 22. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen, akkor a leghatásosabb, ha még szűz vagy. Én úgy tudom, hogy havonta kell beadni, három hónapig. Én is szeretnék ilyen oltást, csak nagyon drága, 30 ezer egy injekció, ha jól emlékszem.
2009. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

igen van ilyen.

én is úgy tudom 3 injekció van fél év alatt,és igen 30.000 egy injekció,tehát 90.000 az egész.

aki már méhnyakrákos annak már hiába adják be, nem fog hatni.

és nőgyógyász adja be.

én csak ennyit tudok.

2009. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a körzetiorvosom küldött egy papírt, hogy ha a megadott időponton belül visszajuttatom hozzá akkor egy injekció 20ezer Ft. Visszaküldtem, hát kiváncsi leszek. Remélem ez a szexuáliséletes dolog nem igaz. :S
2009. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
3. válaszoló vagyok. Utána jártam és hülyeség hogy nem lehet szexuális életet élni.
2009. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
szexuális életet lehet élni, nem folyásolja be... én 1 évvel ezelőtt kaptam meg, 3 részletben és össz. tényleg 90 000 Ft! de most nekem is küldtek ki egy izét, h megkaphatom olcsóbban, de mostmár mind1 :) jah és nekem nem nőgyógyász adta be! és azoknak érdemes beadni, akik még szűzek...
2009. jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

"Célszerű oltani a szexuális életet még nem élő serdülőket éppúgy, mint az aktív szexuális életet élő, természetes fertőzésen már (akár) átesett nőket is. A 2007 októberétől Magyarországon is megjelent méhnyakrák elleni védőoltást 10 - 55 éves korú nőkön vizsgálták."

Idézet egy hivatalos oldalról! Tehát tök min1 hogy élsze szexuális életet vagy nem....lényege hogy szüz lányoknak hatákonyabb a gyogyszer :)

2009. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Először megvizsgálnak HPV vírusra. Ha nincs benned, akkor hatásos lesz az oltás, tehát megkaphatod. A lényeg, hogy az első előtt ne legyél már fertőzött.
2009. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok... havonta adták be, ha jól emlékszem :)
2009. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
mármint 5. :) csak közbe írtak :)
2009. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

én megkaptam az oltást 16 évesen.

3 szuri van.

fél év alatt kapod meg.

és fél évig nem szexelhetsz.

ja és csak szüzek kapják meg.

2009. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!