Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog megjönni?

Mikor fog megjönni?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve van fehérfolyásom, a hónaljam már félig szőrös, OTT is már majdnem teljesen szőrös, a mellem az nem nagy. :S
2012. ápr. 26. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Ha hívod.
2012. ápr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad hány éves vagy, de ha 16 éves korodig nem menstruálsz, akkor orvoshoz kell menned. Addig ne aggódj. A lényeg, hogy elkezdett nőni a melled, és szőrösödik a puncid és a hónaljad. A nemi érés egy több évig tartó hosszú folyamat.
2012. ápr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Minii Vikii ***** válasza:

Ne várd! Én is vártam, de nem jó. Van akik ezt nehezen élik meg ( szerencsére én nem ). Vannak akik majd belepusztulnak a fájdalomba, vannak akiknek nem fáj semmilyük, vannak aki lelkileg érzik magukat rosszul.


Egyébként ezt nem lehet tudni pontosan, hogy mikor következik be. Mindenkinél más és más. Ha már van fehér folyásod és szőrösödik itt-ott, akkor valószínű, hogy hamarosan menstruálni fogsz. Mindig legyen a táskádba betét, egy váltóbugyi, hiszen soha nem tudhatod, hogy mikor és hol fog bekövetkezni.

Ja! Ha 16 éves korodig nem jön meg, akkor viszont nőgyógyászt fel kell keresni!

Remélem egy kicsit segítettem.

15/L :)

2012. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Kedves 3. válaszoló! Te is írtad, hogy nem éled meg nehezen a menstruációt, akkor miért ne várja a Kedves Kérdező? Miért rettegjen tőle, ha úgysem tudja örökké elkerülni.
2012. ápr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Van akit megvisel, van akit nem. Előző voltam.
2012. ápr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Minii Vikii ***** válasza:

Kedves 4.-5. válaszoló! Miért, mi a jó menstruációba? Szerintem semmi jó nincs benne.

Persze, ez a nővé válás jele, hiszen így lehet kisbabád.

2012. ápr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11%
Nem azt mondtam, hogy jó, de mint a Te példád is igazolja, nem mindenkinek rossz. Úgysem lehet elkerülni, akkor meg minek idegeskedjen szegény lány.
2012. ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb. egy-két éven belül. Tényleg jó lenne, ha megmondanád az életkorod.
2012. ápr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!