Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez jel az első...

Bubii98 kérdése:

Szerintetek ez jel az első menstruációra?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok.Eddig még nem jött meg,de mint minden lánynak nekem is kb 2 éve elkezdett nőni a mellem,fehér folyásom van(bár néha kicsit barnás),szőrösödtem.Ugyanúgy ,mint más tinik néha ingerültebb vagyok stb.De mostanában görcsöl a hasam (és nem tudom,hogy ez jel lehetett e )de fáj a derekam is és esténként hányingerem van.Ez lehet jel?

2012. ápr. 25. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Igen ez lehet annak a jele, hogy nemsokára menstruálni fogsz, de azt nem lehet tudni, hogy mikor.
2012. ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet a jele. A biztonság kedvéért tegyél a táskádba betétet, hogy ha pl suliba jön meg akkor ne kerülj kellemetlen helyzetbe. Nálam mindig van, pedig én tudom, hogy pontosan mikor jön meg (gyógyszer miatt halál pontost :D ) de sose lehet tudni.
2012. ápr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igen, ez valószínűleg a menstuáció jele! Nekem is a hátam szokott fájni. És a hasad pedig valószínűleg azért görcsöl, mert peteérésed van! Azaz nemsokára megjön!
2012. ápr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2012. ápr. 25. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, nemsokára neked is meg jön. A barna folyás alapjában véve alvadt véres folyás, úgyhogy tényleg nem kell sok. Használhatsz tisztasági betétet is, de ne mindig. Betét az legyen mindig nálad, és otthon is, hogy ne érjen meglepetés.
2012. ápr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ez a jel. Én is azt tanácsolom hogy mindig legyen nálad betét mert elég ciki ha meglep.
2012. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!