Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az írjon aki küszködik ilyen...

Az írjon aki küszködik ilyen problémával mint én sajna! Aranyerem van már 3 éve, de még nem műtettem meg magam, mert félek! Már sok mindent kipróbáltam! Kinek mi segített? Volt valakinek ilyen műtéte? és ha igen akkor az milyen? Fájdalmas?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem Aurobin kenőcs és kúp, és naponta 20 perc kamillás fürdő. Nem feltétlenül kell műteni, csak ha már nagyon súlyos.
2012. ápr. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
neked mióta van aranyered?van olyan ismerősöd akinek volt ilyen műtéte?azt hallottam nagyon fájdalmas!most vettem egy új kenőcsöt,teafa kenőcs!most ebben bízok hátha!
2012. ápr. 25. 00:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az első vagyok. Már évek óta van aranyerem. Kb. 2-3 éve volt, hogy nagyon vérzett. Akkor kentem Aurobin kenőccsel és kúpot használtam, és naponta 20 percig ültem kamillába. Olyan ismerősöm nincs, akit aranyér miatt műtöttek.
2012. ápr. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia!nekem is kb 3 éve van kint!az ülőfürdőt mikor kell?csak ha nagyon fáj?amúgy nem?és voltál vele orvoshoz?engem eddig csak sebész meg plasztikai sebész látott és szerintük műteni kell!hali!
2012. ápr. 27. 08:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az eddigi válaszok írója vagyok. Orvosnál nem voltam, de a bátyám elmondta a dokinak, hogy nagyon vérzik, és úgy ajánlotta az Aurobin kenőcsöt és kúpot. A kamillás fürdőt bármikor megcsinálhatod, amikor van rá időd, lényeg, hogy legalább 20 percig ülj benne.
2012. ápr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!