Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem kívánom a szexet?

Miért nem kívánom a szexet?

Figyelt kérdés
32éves nő vagyok, normális, boldog párkapcsolatban élek és kb. fél éve gondolni sem tudok a sex-re.Pedig pont nem ilyen voltam és nem tudom mitől változtam meg. Mivel lehet a libidot visszahozni??
2009. jún. 21. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán a párodal nem kívánod már a sexet, mással lehet újra visszatérne a sexéhségéd, vonzónak tartod a férfiakat egyáltalán?! Mert ez is egy lehetőség, hogy a férfiak már nem hoznak lázba. Talán, ha egy kis szint visztek a sexbe, hogy változatossabb legyen, ne az a sablon unalmas és megszokott. Tehát új helyeken, esetleg szerepjátékok, vagy segédeszközök használata. Ez csak rajtad múlik hogy mi hoz lázba, ha egyáltalán semmi akkor lehet az lelki eredetű, amit már szakemberre kell bízni, ha egyedül nem tudsz megbírkózni vele. Remélem segítettem
2009. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
erre én is kíváncsi lennék!én sem kívánom.mondták egyszer,hogy az oregánó tea jó vágyfokozó.még nem próbáltam.
2009. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szeretem a páromat és mindig eléggé fantázia dús volt a nemi életünk. Most is próbálkozunk sokmindennel, de valahogy olyan , mintha a testemből valami eltűnt volna.. Azt a bizonyos érzést, ami a sex gondolatára régen előjött bennem, már azt sem tudom lassan, hogy milyen:( Akarom újra kínnvánni a sex-et!!!!!!!!!!!! Segítsetek!!!
2009. jún. 27. 22:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet frigid lettél. Ehhez pedig már szakemberre lesz szükséged. Szerintem nézz utána a neten, hogy mit lehet ilyenkor tenni.
2009. jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!