Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem kívánom a szexet?

Miért nem kívánom a szexet?

Figyelt kérdés
Több hónapja nem működik a szex a párommal, mert az esetek többségében rámtör a szorongás, amikor közeledik hozzám, magamtól pedig abszolút nem kezdeményezek. Ez nagyon rossz érzés számomra is, mivel soha semmilyen negatív élményem nem volt vele kapcsolatban, és nagyon szeretem őt. Az állandó visszautasítások miatt azonban érzem, hogy kezd romlani a kapcsolatunk, mert nem tud engem megérteni, sőt, én sem magamat. Talán valami pszichikai dolog lehet a háttérben, vagy hormonális zavar. Vannak hasonló tapasztalatok? Létezik esetleg valami természetes eredetű készítmény ennek kezelésére? Kezdek nagyon aggódni... egyrészt a férjemmel való kapcsolatom miatt, másrészt magam miatt, huszonévesen ez nem normális...
2011. máj. 7. 09:10
 1/5 anonim válasza:
valóban enm az, beszéld meg vele és menj el a nőgyógyászodhoz is , beszélj vele is erről a dologról. És mond meg neki határozottan hogy ez tényleg komoly probléma nálad. Ha a nőgyogy nem érti meg mert némelyik tényleg nagyon bunkó ne add fel, menj másikhoz.
2011. máj. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon jót tenne Neked, ha 3-4 napra el tudnál menni valami szép helyre,EGYEDŰL ! ! ahol körülvesz a természet szépsége, nem kell semmit sem tenned, csak bámészkodni, szemlélődni - nem törengev gondjaidon, hanem egy kicsit elengedve azokat -

ne vigyél megaddal még könyvet se, zajkeltőt se, mobil ki.

Jó ha van nálad papír, íróeszköz, rajzeszköz, csak úgy, ami jön leírni, rajzolgatni- de cél nélkül, maga a folyamat lenne a fontos..

-a

2011. máj. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*töprengve : ))
2011. máj. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamóca. ***** válasza:
stressz esetleg? okozhat ilyet.
2011. máj. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam, hogy mindenképpen elmegyek a nőgyógyászomhoz, és szerintem felkeresek egy pszichológust is. Tény, hogy nem vagyok egy lelkileg stabil ember, és ezzel eléggé megnehezítem az életemet. A párom nagyon megértő, de a végtelenségig nem alkalmazkodhat ő sem a körülményekhez.

Köszönöm a tippeket!

2011. máj. 7. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!