Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tegyem fel a tampont?

Hogyan tegyem fel a tampont?

Figyelt kérdés
Nagyon erős a vérzésem, bármilyen vastag betétet veszek átázik fél óra alatt, ami azért eléggé bonyolítja az életet. tegnap megpróbáltam ob minit feltenni, de az utolsó egy cm egyszerűen nem ment fel. hogy csináljam, hogy mégis sikerüljön valahogy feltenni? barátnőim is tampont használnak már évek óta, akkor nekem is kéne hogy menjen. 16/L (szűz vagyok)
2012. ápr. 19. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Először ha még nem nyúltál fel a puncidba, akkor tedd meg, és tapasztald ki, hogy milyen a hüvelyed. Persze, amikor nem menstruálsz. Ezt többször is ismételd meg. Majd ha már ez jól megy, akkor menstruációnál jöhet a tampon. Egyébként felfelé, és egy kicsit hátrafelé kell nyomni.
2012. ápr. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Attól, hogy a barátnőid tampont használnak, attól Neked nem muszáj, csak ha Te akarod!!! Ne engedd, hogy bárki és bármi befolyásoljon!!!
2012. ápr. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fiatal vagy még a tamponhoz, majd egy két év múlva ha elvesztetted a szüzességed és még mindig erős lesz a vérzésed akkor próbáld meg.
2012. ápr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lazulj el, mert lehet, hogy azért nem megy. Biztos, hogy fel kell tolni azt az utolsó 1 cm-t? Mert lehet, hogy csak addig kell tolnod, és akkor fölöslegesen ne erőltesd. Ha kilóg a tampon, akkor próbáld meg egy kicsit hátrafele tolni. Ha így sem sikerül, akkor sajnos nagyon szűk vagy, és várnod kell a tamponhasználattal.
2012. ápr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem azért, mert a barátnőim is használnak, ismétlem nagyon erős a vérzésem tehát igen, magam miatt szeretnék használni. a dobozra az van írva, hogy már az első vérzéstől kezdve használható, ezért gondoltam, hogy nem jelen problémát hogy szűz vagyok.
2012. ápr. 20. 22:35
 6/7 A kérdező kommentje:
és azért tudom hogy fel kellett volna mennie annak az egy cm-nek, mert így nagyon éreztem hogy bent van ami elvileg azt jelenti, hogy rosszul van felhelyezve. :/
2012. ápr. 20. 22:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Akkor kicsit hátrafele kellett volna próbálnod nyomni. Úgy elvileg fel kell mennie. Bár én nagyon nem tudok segíteni, mivel nekem elsőre felment a normál tampon, pedig szűz voltam...
2012. ápr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!