Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pecsételő vérzés (? ) pisilésk...

Pecsételő vérzés (? ) pisiléskor. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
17/L vagyok, és eddig nem volt semmi gond a nőiességemmel. Kb. másfél hete ilyen bizsergő érzést érzek lennt, és kb. egy hete pisiléskor véreztem is. Csodálkoztam, gondoltam a nőiességem is megengedhet magának néha egy vakvágányt, nem törődtem vele. De ma délután (2x voltam wc-n) 2x jött vér, nem ilyen rózsaszínű, hanem ilyen...rendes. Ha állok, ülök, ugrálok nincs semmi. Csak wc-n. Nagyon félek, hnap kérek időpontot a nőgyógyásztól, de gondoltam megkérdezem, volt e már valakinek ilyen. Mitől lehet?

2012. ápr. 16. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha még nem volt meg,lehet,hogy most fog!
2012. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Márc. 26.án jött meg. 1 hétig tartott. Bár már 1.jén vége lett. Még nem kéne h jöjjön.:,(
2012. ápr. 16. 21:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a pisid véres? Hüvelyedből jött a vér, vagy a húgycsövedből?
2012. ápr. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem a hüvelyemből. Ma voltam már egyszer pisilni, akkor nem volt semmi.=/
2012. ápr. 17. 07:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez inkább valamilyen veseproblémára utal. Menj el háziorvoshoz. Ott meg tudják nézni a vizeletedet gyorsteszttel. Ha van benne vér, akkor el kell menni laborba tenyésztésre és utána kapsz célzott antibiotikumot rá. Ne hanyagold el, mert nagyon nagy gondok lehetnek belőle!
2012. ápr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igyekszek minél előbb eljutni.
2012. ápr. 17. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!