Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vérzek? (11/L)

Mitől vérzek? (11/L)

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy egy fél órája észrevettem, hogy vér van a bugyimban, majd kinyomoztam, és a hüvelyemből jön. Ez mi lehet? Menjek nőgyógyászhoz? 11/lány

2012. ápr. 15. 17:30
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
A használati utasítás alapján. Mondta, hogy ő ugye tapasztalatlan a dologban, és ezért mondja az alapján. De miért nem használhatok tampont?
2012. ápr. 15. 17:45
 12/29 anonim ***** válasza:
Nyúltál már fel a puncidba? Ismered jól a hüvelyed, hogy milyen?
2012. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Van otthon egy kis pénzed? El kéne menned a boltba betétért, szerintem egy 11 évesnek nem kéne még tamponnal kezdenie, pláne ha az a tampon nem mini. Abból is különféle méretek vannak.
2012. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
A puncimba nem szoktam felnyúlni. Az úgy problémás lenne, ha felraknék egy tampont, és elmennék betétet venni? A tampon pedig mini.
2012. ápr. 15. 17:49
 15/29 anonim ***** válasza:
Nyúlj fel először a puncidba, és tapasztald ki, hogy milyen a hüvelyed. Tamponnal már csak akkor próbálkozz, ha tudod, mi hogyan van a hüvelyedben! :)
2012. ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
66%
Oké: senkinek nem tűnt fel, hogy ez egy kamu kérdés. Egy 11 éves lány nem használ ilyen kifejezéseket és nem így fogalmaz. Szóval szerintem keress más szórakozást, mert ez beteges!
2012. ápr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
45%
Apukád elmagyarázta, hogy kell a tampont használni, de azt nem, hogy mi a menses? Akkor mit mondott, minek a tampon?
2012. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
63%

Nekem is az volt az első gondolatom, hogy kamu.


1. A mai világban nem létezik, hogy egy 11 éves lány nem tudja, mi az a menstruáció. Ha az anyukája nem is él vele, az iskolában minden csaj erről beszél már ilyenkor.


2. Ha nem tudná, mi az a menstruáció, akkor a többi hozzá tartozó dolgot (nőgyógyász, hüvely stb.) se ismerné.


3. Ha már a tamponnál tartunk, azzal minden felnőtt férfi tisztában van, hogy egy kislánynak először nem tampont, hanem betétet kell adni. Miért vett volna neki tampont az apja? És ha már megvette, miért nem mondta el, hogy mire való?


4. Fél óráig ül a saját vérében, aztán idejön kérdést kiírni. Na persze.

2012. ápr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Fakeeeeee
2012. ápr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ne tegyél fel tampont, mert mire visszaérsz a boltból az még nem telítődik annyira hogy ki tudd húzni!
2012. ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!