Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet? Minek a...

Mi bajom lehet? Minek a tünetei lehetnek ezek?

Figyelt kérdés
Ma délután mikor pisiltem,rá két percre megint kellett,de épphogy jött egy kicsi,és nagyon fájdalmas volt.kb 15perc múlva percenként jött tőlem kicsi vizelet ami véres volt,és fájt.tegnap este fájt nagyon a hasam,miután együtt voltam a barátommal,és mára pedig ez lett.vettem meleg fürdőt,így enyhült,de nem múlt el.holnap megyek dokihoz.mitől lehet?felfázni nem fáztam,mert nem ültem le sehová ami hideg.nagyon félek..23éves nő vagyok.

2012. ápr. 11. 21:28
 1/5 anonim válasza:
Így járt az 1ik barátom is,ő is elment orvoshoz semmi komoly irtak fel neki gyogyszert és meg is gyógyult nem kell félni.
2012. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor nem nagy a baj???én félek,hogy nem lehet majd gyerekem.,amiért véres a vizeletem azt hittem nagy baj van
2012. ápr. 11. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Hólyaggyulladás. Nemcsak hidegtől lehet felfázni, ez egy baktériumfertőzés, nekem volt már nyáron, 30 fokban is ilyen. Mindenképpen menj orvoshoz, lehetőleg urológushoz, de háziorvos is jó.
2012. ápr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és ez mitől van??lehet hülye kérdés,de nem tudom,hogy az urulógus az mit csinál?olyasmi mint a nőgyógyász?háziorvoshoz megyek holnap.és hány napig tart ez a gyulladás??mivel lehet kezelni?biztos,hogy ez az?
2012. ápr. 11. 23:14
 5/5 anonim válasza:
urogin tinktura,uromix es a tozegafonya le,tea,kapszulla amennyit csak meg tudsz inni
2012. ápr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!