Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet? Minek a...

Mi bajom lehet? Minek a tünetei ezek?

Figyelt kérdés

Kb egy hete folyik az orron, és sokszor be van dugulva, de nem olyan nagyon "vészes" mint amikor meg vagyok fázva.Lehet hogy hülyén hangzik, de furcsa szagokat érzek , olyan mintha az orromban lenne valami, és annak a szagát érezném, hiába fújom az orrom, akkor is érzem. Nem is büdös, de nem is jó illatú szagot érzek, olyan furcsa, nem is tudom mihez hasonlítani. Azóta a szaglásom is valamennyit romlott.


Tegnap óta már a torkom is kapar, és szárazat köhögök.


2011. nov. 23. 23:38
 1/5 Virág6 ***** válasza:
A rossz érzetű szaglás,lehet hogy a torkodtól van.A mandulád nem fáj?Ez mind valami vírus miatt van.
2011. nov. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De fájt pár héttel ezelőtt, nyelni is alig tudtam, de elmúlt és nem mentem orvoshoz. Amikor elmúlt, utána meg bedagadt a szájpadlásom, akkor még enni , és rágni is alig tudtam. Ez is elmúlt. Most meg jött ez amit leírtam. Pluszba most elkezdett fájni a fülem. :S
2011. nov. 23. 23:50
 3/5 Virág6 ***** válasza:
Vegyél valami mentolos szopogatós gyógyszert,hátha segít.
2011. nov. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Arcüregedet röntgeneztesd meg. Nekem furcsa szagokkal kezdődött, kerestem a lakásban mi lehet ez, még az ágy alá is benéztem, mire rájöttem, hogy az én fejemből jött. Arcüregemet kimosták, sokszor, mert arcüreggyulladásom volt, és elgennyesedett!
2011. nov. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Valószínűleg, attól, hogy nem kezeltetted magad a gyulladás ráhúzódott az arcüregedre.
2011. nov. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!