Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom van a menszesszel...

Mi bajom van a menszesszel kapcsolatba?

Figyelt kérdés
ez már nem állapot!már kérszer fél évig szedtem gyógyszert hogy beállitsa a menszeszemet jó is volt minkor abbahagytam fél ivig mert meg volt rendesen de már most négy hónapja megint kezdi.két hónapig nem volt meg utánna megvolt egy hónapig februárba most márciustól még mindig nem jött meg.a nögyöszásznál is voltam már decemberbe de azt mondta nincs semmi bajom mert én hittem azt hogy terhes vagyok de kiderült hogy nem.csak az az igazság hogy én már nem akarok gyógyszert szedni mert már ésszrevettem hogy hizok mostanába nem is kicsit.terhes nem hiszem hogy vagyok az kizárva.nem e tudnátok nekem abba segiteni hogy valami teát vagy valamit ajánlani ami nektek is bevált már ilyen helyzetbe.remélem tudtok segiteni.egyébbként már 23 éves vagyok.elöre is köszi a segitségeteket.
2008. ápr. 16. 23:08
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és dokihoz ne küldjetek mert már az hiszik bolondnak érzem magam hogy mindenféle hülyeségekkel szaladgálok oda.külsöleg belsöleg más semmi problámám nincs.
2008. ápr. 16. 23:15
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Noveremnek volt, hogy 6 honapig semmi, aztan 1-2x megjott, aztan megint egy ideig semmi. Mindig tudta, mikor lenne meg, mert a mellei fajtak, hasa fajt, stb. Csak nem jott meg.

Ha nem akarsz gyogyszert szedni, akkor nem tudom, mi allithatna helyre.

Ha a helyedben lennek, elmennek masik orvoshoz. Akar maganrendelesre is. Ha mas nem, legalabb megnyugtatnak, hogy rendben vagy.

2008. ápr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még ha nem is akarsz orvoshoz menni, de mindenképp kéne egy hormonszintvizsgálat, és egy ultrahang is, nem tudom ezek megvoltak-e.

A mensi zavaroknál mindig ki kell deríteni, hogy mi az oka.

Csak a tabi állíthatja be, ha szeded, rednben leszel. A mostani tabik alacsony hormontartalmuak, nem lesz bajod tőle.

Ha nem szeded, és nem jön meg, akkor fel is borulhat a hormonháztartásod, és a férfi jelleg túltermelődhet. De ha ez nem történik meg, akkor viseld el, hgoy összevissza van meg, de a terhesség esélye mindig ott lesz, ha okot adsz rá.

Én javaslom a tabit, nekem is emiatt kellett szednem, és semmi baj.

2008. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!