Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász az csak lent...

A nőgyógyász az csak lent vizsgál, vagy megvizsgálhatja a melleket is ha megkérjük rá?

Figyelt kérdés
Mert kb 5 napja van egy csomó a bal mellembenma bimbónál,emenstruációm alatt egyik napról a másikra jött ki...Amugy meg veszélyes lehet ha találunk egy csomót?
2012. ápr. 11. 13:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem kell megkérni, megvizsgálja anélkül is, de ha csak ezért mész akkor (ha volt rákszűrésed) akkor nem néz meg ott lennt
2012. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

1. vagyok


nem minden csomó veszélyes! valószínűleg mensi elmúlásával ez is elmúlik nálam is így volt

2012. ápr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Igen megvizsgálja ha kéred.Veszélyes lehet, de nem biztos hogy rák.Lehet csak egy nyirokcsomó vagy egy tejmirigy megduzzadt.De nézesd meg ha nem múlna el.Mozgatható egyébként vagy kötött?Mert ha mozgatható akkor elvileg nem veszélyes.
2012. ápr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nemcsak ezért megyek,hanem már be vagyok jelentkezve és utközben jelent most meg..nemvoltam még rákszűrésen,15 vagyok
2012. ápr. 11. 13:42
 5/18 A kérdező kommentje:
hát nemnagyon mozgatható...
2012. ápr. 11. 13:43
 6/18 A kérdező kommentje:
ja,és a mensim elmult már kb 3 napja...
2012. ápr. 11. 13:44
 7/18 Andizsuzsi ***** válasza:
ha találsz egy csomót, az nagyon veszélyes lehet, azonnal mutasd meg orvosnak. A nőgyógyász természetesen megvizsgálja a melledet is, ha indokoltnak látja, továbbküld vizsgálatra. Lehet egyébként, hogy csak egy mirigy duzzadt meg a hormonális változások miatt, de mindenképpen jobb, ha orvos látja.
2012. ápr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nagy valüszinűséggel el fog múlni, a menszesszel van kapcsolatban.

Miért mész nőgyógyászhoz? Nemi életet élsz már?

2012. ápr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nem élek még nemi életet.szűz vagyok,még...6 hónapja vagyok kapcsolatban és lassan készülünk az elsőre,és meg akarom nézetni magam hogy minden rendben e van...
2012. ápr. 11. 22:20
 10/18 anonim ***** válasza:
Mellet is vizsgálja, nem csak a puncit.
2012. ápr. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!