Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a tamponra níveát kenek,...

Ha a tamponra níveát kenek, hogy jobban felcsusszon akkor lesz bajom?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 23:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
hát, én nem tenném. teljesen más a ph-ja a hüvelynek, valamint a nivea zsiros, ha a tampont bezsírozod, nem fogja szívni a nedvességet. ha nem megy fel magától, ne használj tampont, vagy válassz kisebb méretet. amúgy az ob silk touck nagyon könnyen felmegy, ez a lényege annak a borításnak.
2012. ápr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
touch*
2012. ápr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Akárki akármit mond, én a tampont úgy rakom fel hogy előtte benyálazom az ujjam, az a kis részt kibírom, még "szárazon" felrakom, de utána jóval könnyebben csúszik tovább. Esetleg próbáld így meg, de krémet semmiképp, előttem leírták miért. Nem tudom hülyeséget írok e, sosem csináltam még ilyet de esetleg vízbázisú síkosító? Csak egy felvetés, ne pontozzatok le miatta.
2012. ápr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
hát, a nyál sem túl higiénikus.. rengeteg baktérium van a szájban, azt konkrétan felnyomod? szerintem ne. próbáljátok ki a silk touch tamponokat, abból még a legnagyobb méret is könnyedén felmegy.
2012. ápr. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

Nem.

De minél semlegesebb krémed van, annál jobb, szóval azt válaszd. A Níveában van parfüm.

2012. ápr. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

a síkosító a legjobb ötlet :)

én nem szoktam tampont használni mert a fogamzásgátló miatt annyira kevés a vérzésem hogy bármelyik napon fáj a felhelyezése. 2 hónapja viszont elkezdtem használni a probiotikus tampont a nőgyógyászom tanácsára, és ő mondta, hogy a gyntima intim síkosítógél az kimondottan nem csak szexhez hanem tabletták,kúpok,tamponok felhelyezésének segítésére van kitalálva :)


21L

2012. ápr. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Milyen hatoanyag van a fg-ban, amitol keves a verzes? Nekem tul eros, és nem akarok gyogyszert szedni emiatt, de keresem a megoldast, hogy minel kevesebb vérveszteségem legyen.
2012. ápr. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, valószínüleg fertőzést kapsz, és még a tamponod sem fogja magába szívni a folyadékot. Ahogy előttem is leírták: a síkosító sokkal jobb megoldás.
2012. ápr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Köszi a lepontozást, gratulálok mindenkinek, aki a nyál miatt kötekedik, csak tudatnám vele hogy, 20 éve tampont használok és mindig így raktam fel, és érdekes mód sosem volt semmiféle fertőzésem. A lepontozást azért nem értem mert én írtam a vízbázisú síkosítót is...
2012. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mert nem szabad olyan dologra buzdítani a másikat, amivel telenyomja a vagináját baktériumok millióival. te csináld, ha gondolod.
2012. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!