Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnek atterni a tamponra...

Szeretnek atterni a tamponra de annyira felek, hogy egyszer nincsen teljesen megtelve es nem tudom kiszedni. Ilyen esetekben mit kell tenni? Es ha esetleg elszakad a madzag?

Figyelt kérdés

2011. dec. 12. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem telt meg is ki lehet szedni, csak kicsit kellemetlen érzés.

A tájékoztatóban pedig benne van, hogyha elszakadna ki kell nyomni a tampont, de már lassan 10 éve használok, és sem magam részéről nem tapasztaltam, sem soha senkiről nem hallottam ilyet. Nem kell félni, de mint mondtam minden rendesen ki van fejtve a tampon dobozában található tájékoztatóban.

2011. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tampont akkor érdemes használni, amikor erősen vérzél. Gyenge, illetve pecsételő vérzésre betétet vagy tisztasági betétet jobb használni. Így a tampon biztos mindig megtelik.
2011. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a második válaszolóval. Ne akarj állandóan tampont használni. Felesleges. Csak akkor használd, ha erős a vérzésed, mert így nem tud rendesen kitisztulni a hüvelyed, és csak ott bent elszaporodnak a baktériumok.
2011. dec. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25 éve használok tampont és még sohasem szakadt el és mindig ki tudtam venni, akkor is, ha nem volt megtelve. A szabály csak annyi, hogy normál vagy kis méretet használok és felhelyezés előtt meghúzom a cérnáját és ellenőrzöm, hogy elég erős-e. Mindig tiszta kézzel nyúlok hozzá és soha semmilyen fertőzést nem szedtem össze tőle. Nagyon kényelmes és számomra higiénikus megoldás.
2011. dec. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha parázol akkor ne használj tampont, amúgy is egészségtelen!!
2011. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem hasznalnek en de annyira nem szeretem...a legrosszabb a suliban amikor oran ulok es felsozlit a tanar ....felallok es kesz osszeomlik a vilag :(
2011. dec. 13. 19:47
 7/10 anonim ***** válasza:
ha a megfelelő betétet használod egy szorosabb bugyival akkor nem történhet semmi baj. nem biztos hogy az ember elsőre megtalálja az igazit, próbálkozni mindig lehet. :)
2011. dec. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
normal alwayst hasznalok...:| meg ejjelre is.olyankor a legszornyubb...nem is inkabb reggel amikor fellallok...es kesz vegem
2011. dec. 14. 16:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Éjjelre mért nem a kék(éjszakai) alwayst használod, sokkal hosszabb, így jóval kisebb az esélye hogy kifolyjon bármi is.?
2011. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
megprobalom,de amikor felallok igen sok jon ki egyszerre amit nem tud olyan gyorsan felszivni es ez a legrosszab,mert folyik elol hatul es szornyu.
2011. dec. 14. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!