Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet valahogy a menstruációma...

Lehet valahogy a menstruációmat késleltetni?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és áltlaában mindig késik pár napot.Májusban 29-én jött meg.Most viszont barátokkal és a barátommal(pasimmal) megyünk sátorozni júl. 3-án.Valami módszert légyszi mondjatok amivel v elöbb v később fog megjönni.Tom fogamzásgátló jó lenne de azt nem akarom.Az elöbb olvastam ezt a vörösborosat hát sztek tényleg jó?

köszi előre is


2009. jún. 16. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Már ezer és egy ilyen kérdés volt! Miért nem használod a keresőt? Ott is elmondtuk, hogy ilyen nem létezik... Ez mind csak hiedelem!
2009. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Citromlé. Sokan mondják, hogy hülyeség és lehet, hogy valakinek tényleg nem válik be, de nekem előfordult, hogy két hetet késett tőle! Másfél-két héttel korábban nekiállok limonádézni, nem is kell tök savanyúra csinálni, mert attól kikészülne a gyomrod. Más módszert nem tudok, nekem ez vált be.
2009. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak fogamzásgátlóval lehet, de, ha nem élsz nemi életet(fiatal vagy) akkor felesleges szedned....
2009. jún. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!és am előfordulhat az hogy mensi elött mondjuk úgy 25-én elkezdek citromlevet inni és elvileg 28-án jönne meg de általában késik pár napot 2-án megyek sátorozni 2 éjszakára és ha hazajövök akk iszok vörösbort amitől áállítólag 3 órán belül megjön.musály h 10-e körül megjöjjön mert 17-től táborba megyek és majd csak 10-én jövök haza.
2009. jún. 17. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nekem is bevált a citromlé. Igaz, csak egy nappal halasztotta el, de épp elég volt az is. Nem egészséges ám, szóval ne sokszor igyál... limonádét szürcsölgess egész nap, az ugyanolyan, mintha egyöltőben meginnál egy pohár savanyú keserű citromlevet... :D Bleee :S
2009. jún. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!