Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állami vagy magán nőgyógyászt?...

Állami vagy magán nőgyógyászt? Évenkénti általános vizsgálatra.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindegy, de olyanhoz menj akiről azt hallod a barátnőktől hogy alapos, rendes.

És csak olyanhoz menj akinél van ultrahang.

2012. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is csak az a lényeg,hogy jó orvos legyen,alapos ,figyelmes.
2012. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek, olyanhoz menj, akit ajánlanak ismerősök. Én sztk-ba járok, teljesen rendben van. Ezért nem fogok kifizetni 10-15 ezret alkalmanként, ha egyszer a tb állja az évenkénti szűrést. De ha gondom van, akkor is az sztk-s dokimhoz megyek, eddig mindig rendbe rakott. Sőt, terhesgondozásra is hozzá járok. Ha nagyon akarnám, persze elmehetnék magánba, de minek, ha ugyanolyan jó itt is? A doki rendes, alapos, rászánja az időt a kérdéseimre is. A rendelő felszerelt, van uh, időpontos a rendelés, sose kell sokat várni. Teljesen felújított, klimatizált, kellemes a váró is, a rendelők is. Ennél szerintem magánban sem kapnék többet.
2012. ápr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egyéni a dolog....
2012. ápr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát sok helyen az "államiban" az orvosok mindent elkövetnek, hogy rosszul érezd magad, azzal a nem nagyon titkolt céllal, hogy magán rendelésre menj!!

(volt ahol rögtön ott is volt a névjegy...)

2012. ápr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!