Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj ha a szeméremajkaimnál...

Az baj ha a szeméremajkaimnál néha egy picit kilátszik az a 2 kis cucc? Meg a tudjuk mim alakja egy kicsit nem oylan szép mint ahogy lerajzolnánk hanem egy kicsit jobban kanyarodik alul és az a 2 kis cucc kicsit sötétebb színű és ráncos!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen 2 kis cucc? :-O
2012. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Leírhatnád magyarul a kérdést. "Két kis cucc" = kis szeméremajkak? "Tudjuk mim" = csikló?
2012. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja, csak nem a (nagy) szemeremajkaidra gondolsz?

A kicsi belül a kis szemeremajak, kivüli a nagy szemeremajak.

Nekem is sztem sötetebb vöröses es rancos. Ilyesmin meg sosem gondolkodtam, miert lenne baj?

Amugy milyen a tökeletes?:)

2012. ápr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Van akinek kicsit kilóg és van akinek nem.

A pasik mindkettőre gerjednek.

Ezen ne parázz, nem betegség! :-)

2012. ápr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen kicsit hülyén fogalmaztam meg a kérdést bocsi csak nem tom h itt már mi mi:O csaj írtam ami jött belőlem:/ és köszönöm a válaszokat!:) akkor az nem gáz? h kilóg egy picit? és ezt értetődően a nagy szeméremajkaim sem zárulnak alul teljesen össze!!:O és igen az baj h ha ráncos avgyis úgy értem h az nem gáz h a kiszeméremajkaim picit sőt inkább több mint picit ráncosaK? és sötétedd ? akkor ezek normális dolgok nem fogok velük beégni a fiúk előtt?:O
2012. ápr. 4. 16:20
 6/10 A kérdező kommentje:
ja és ugye akkor most ha bugyin keresztül nézzük akkor alul nem oylan kicsit hullámos hanem nagyon, bár ez attól is függ h milyen bugyi van rajtam !
2012. ápr. 4. 16:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele semmi gond. :)
2012. ápr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de bizti? mert a barinőméknek nem oylan vagyis egy picit vagyis hát nem nézem de amennyire tesin ugye látom úgy senkinek nem oylan ott rohangálnak bugyiba én meg nem merek hanem mindíg gyorsan átöltözöm:O:( meg az is eszembe jutott már h ugye nagyon sok fehérfolyásom van remélem ez majd csökken és nem csak tisztaságit szoktam berakni hanem budipappírt is :$:( és nem lehet h viszont amiatt olyan sötétebb a kisszeméremajkam mert az elszívja a nedvességet? és ezért is réáncos?:/
2012. ápr. 5. 22:01
 9/10 opeles válasza:

Örülnék, ha az lenne a legnagyobb gondom, ha lány lennék.

De hidd el a férfiakat a legcsekélyebb mértékben sem zavarja. Akit mégis az debil.

2012. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
neem én attól félek h kiröhög.:O meg nem tom ..:/
2012. ápr. 9. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!