Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb betét, miért?

Figyelt kérdés

Novemberben jött meg először a menstruációm. Nem tudom h milyen betétet kéne használnom... :S Nektek mi a legkényelmesebb, legpraktikusabb? Vagy inkább tampont kéne használjak?

12/L


2012. márc. 31. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem az Always bevált.
2012. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
12 évesen ne használj tampont. majd ha nem leszel szűz, akkor bőven ráér, nehogy fájdalmat okozz magadnak.
2012. márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én a libresse-t és az alwayst szeretem a legjobban. Mikor melyik akciós. (ezek szerintem a legmegbízhatóbb márkák)

Ezt:

[link]

és ezt:

[link]

szoktam használni.

Mindkettő megbízható. Én még soha nem áztam át, egyik termék használatakor sem.

2012. márc. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Libresse sokkal jobb, mint az always. Szerintem az always a legrosszabb (nem ragad elég jól, zörög..)
2012. márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem meg a Libresse nem ragad. xD

Tehát Always, amit fentebb is linkeltek! :D

2012. márc. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem az a fontos, hogy szárnya sbetét legyen. Az Always zörög, de jobb a formája, vagy csak színes, és azért szeretem jobban. :D De én a legolcsóbb betétekkel se áztam még át soha.
2012. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az always. A húgom szerint is. Anya és az ikertesóm a libresse-re esküsznek. Próbálj ki párat és dönts!

20/L

2012. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

nekem anyum azt tanácsolta először, hogy próbáljak végig többet. először persze kipróbáltam mindenféle tvben agyonreklámozott cuccot, aztán ezeket a termékeket: [link] az always vizet se vihet neki... ez persze az én szubjektív véleményem, de egy próbát mindenképpen megér

ja és hogy miért? nagyon sokat bír...

egyszer osztálykiránduláson nem tudtam lecserélni, ugyanis az erdőben túráztunk... elmentem a susnyásba ellenőrizni, látszólag tele volt, de lecserélni nem tudtam mert nem volt nálam a hátizsák (ilyet soha ne csinálj :D) a visszaút másfél órás döcögős buszút alatt már rojtosra rágtam a szám, végül a szálláson láttam, hogy minden rendben, máig sem tudom, hogy akkor hogy nem áztam szét

2012. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kis vagy normál mennyiségű vérzésre az Always.Ha pedig sok van akkor az Olivia egészségügyi betéteit használad.Nekem az utóbbi sokat segített
2019. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Már biztosan nem aktuális sőt biztos de leírom a tapasztalataimat.


1.LIBRESSE: Anyukámmal először mindig libresset vásároltunk mert mindenki esküdözött hogy az jó hát mit ne mondjak nekem nem vált be...elhasználtam ugyan mert ne válogassak de azóta nem vettünk mert nem szeretem túl vékony és kényelmetlen.


2.ALWAYS: 4.ben mikor haza küldtek azzal hogy nagyon görcsölt a hasam anya azt hitte meg fog jönni így gyors elfutott a boltba betétért akkor is alwayst vett már akkor tudatosult bennem hogy számomra az lesz kényelmes. Így is lett nem zörög nem ázol át vele meg semmi. A Normal-t belőle nem szeretem mert kicsi és nem szívja fel az esetembe a vért... az ultra normal plus-t használom az nagyon be vált és éjszakai ultra night-ot használom az is kényelmes sokat bír

2020. jan. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!