Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minek a tünete lehet ez?

Minek a tünete lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap èreztem elöször.Egy pontban a köldököm mellett olyan volt mintha egy gomboc lenne ott.Egèsz este szurkàllt ott a hasam.Nincs làzam ès nem hànyok.Nagyon fèlek ès màr a legrosszabbra gondolok.Vakbèllel màr mütöttek.Ez a gomboc èrzès a jobb oldalamon èrezödik.Volt valakinek ilyen?Mi lehet ez?
2008. ápr. 15. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már olyan párszor,hogy a köldököm felett,mellett fájt vagy szúrt.Ez elég elviselhetetlen volt,csak az volt a jó,hogy pár másodpercnél nem tartott tovább.Általában az egész kb 15-20 percig tartott(mármint,hogy szúrkált és elmúlt aztán megint kezdte).

A lénye,hogy mindig elmúlt.

Szerintem,hogyha nem múlik el mindenképpen menj el a háziorvoshoz.

2008. ápr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősömnek hasonló tünetei voltak, köldök sérve volt. Megműtötték, de úgy tudom NEM KELL minden estben műteni. Szerintem is menj orvoshoz csak ő tud biztosat mondani!
2008. ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!